כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חידושים בכנס החברה הישראלית לחקר הכבד

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.06.2014
/ 10:29

בכנס המדעי השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד, שהתקיים בין התאריכים 12-14/6 במלון רויאל ביץ באילת, הוצגו ממצאי מחקרים מחוללי מהפכה טיפולית בנגיפי וסרטן הכבד.

הארגון וההפקה של הכנס על ידי רות צרויה מנהלת תיקי לקוחות בתחום הבריאות והרפואה ותניר וויל מחברת ארטרא בע"מ. יחסי הציבור התקשורת וההסברה לכנס באמצעות משרד איתן הרשקו ייעוץ אסטרטגי בתקשורת שיווקית.

הכנס השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד
 
הכנס השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד
 
פרופסור ספדי ריפעת, מומחה ברפואה פנימית, דרכי עיכול וכבד בהדסה ויו"ר החברה הישראלית לחקר כבד, מנהל היחידה למחלות כבד בבית החולים הדסה עין כרם ובבית החולים בנצרת, תיאר את אשר הוצג בכנס: "הבשורה השנה בכנס המדעי השנתי שלנו היא ברמה של מהפכה טיפולית בנגיפי מחלת הסרטן. במהלך הכנס הוצגו מחקרים המאששים פריצת דרך בטיפולים בהיפטיטיס C. המהפכה הטיפולית בהיפטיטיס C שהוצגה בכנס מקטינה באופן משמעותי את הסכנה להידרדרות לשחמת וסרטן הכבד ואפילו יכול לשפר את שחמת הכבד ולצמצם אותה. מדובר על תרופות אשר מביאות לסילוק נגיפי מוחלט."
 
הכנס השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד
 
הכנס השנתי של החברה הישראלית לחקר הכבד
(צילום: יח"צ)
 
בכנס השתתפו מרצים מן השורה הראשונה בתחום.
 
בנוסף, הוצגה במהלך הכנס גישה טיפולית משולבת במקרים נבחרים שבמהלכה הוצג מחקרו של פרופ' ספדי ריפעת, העוסק בחידוש ההדבקה וההעברה של הנגיף מאמא לילד וכן ההשוואה בין שני חיסונים פעילים.
תגובות
אין תגובות למאמר