כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל המחול יתקיים השנה בסימן 50 לכרמיאל

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.06.2014
/ 10:13

התיאטרון הלאומי לאופרה ולבלט יקטרינבורג מרוסיה, הלהקה הלאומית של ארמניה, להקת הטנגו של גוסטבו רוסו מארגנטינה, להקת האקדמיה למחול של אוקראינה, להקת המחול הלאומית של גאורגיה ואנסמבל CHAI מקנדה, אלה הם רק חלק ממאות המופעים שייערכו בפסטיבל המחול ה-27, שיתקיים בין התאריכים 8-10 בחודש יולי הקרוב, העומד במוקד חגיגות ה-50 לעיר כרמיאל.

בין המשתתפים בפסטיבל - אניה בוקשטיין, גבי עמרני, סגיב כהן, קובי אפללו, מיקי גבריאלוב, מתי סרי, דורית ראובני, קובי רכט, עדנה גורן, אסנת ז'נו מרום, ישראלה אסגו, החברים של קריבו – אורי בנאי, ניקי גולדשטיין ואילן ליבוביץ'.

כמדי שנה יארח האמפיתאטרון את שלושת המופעים המרכזיים. במשך שלושה ימים ולילות יתקיימו בקרית הפסטיבל כ-100 מופעים ואירועים בהשתתפות כ- 10,000 רקדנים מהארץ ומכל רחבי העולם.
 
פסטיבל המחול בכרמיאל 2014
(צילום: יח"צ)
 
את מופע הפתיחה 'פנס בודד', ערב מחווה מיוחד ליצירותיו של המלחין סשה ארגוב, לרגל 100 שנה להולדתו, תנחה גלית גיאת בהשתתפות 1,500 רקדני המחול העממי. למחרת, במופע המרכזי, התיאטרון הלאומי לאופרה ולבלט יקטרינבורג מרוסיה במופע 'אגם הברבורים', אגדת העם הנודעת על הנסיכה אודט. מופע הסיום 'כרמיאל 2014' יקבץ אל הבמה כ-2,000 רקדנים, אמני זמר ומשחק במיטב יצירות המחול על במה אחת.
 
הרקדות הענק שמושכות מדי שנה אלפי רוקדים, ייערכו במגרשי הטניס עם מיטב המרקידים בישראל בין השעות 23.00 בלילה עד 06.00 בבוקר. הרקדות נוספות יתקיימו לאורך היום בתוך אולמות ממוזגים.
 
הפסטיבל סוחף אליו מידי שנה כ- 300,000 משתתפים, ומציע מגוון רחב של סגנונות מחול ובו יכול כל אדם למצוא את סגנון הריקוד האהוב עליו.
 
תגובות
אין תגובות למאמר