כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס ESPGHAN בבנייני האומה

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2014
/ 9:40
כנס האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ותזונה בילדים (ESPGHAN) נחשב למספר אחת בעולם בתחומו מתקיים בכל שנה במדינה אחרת, כאשר השנה נבחרה ישראל לארח את הכנס הנחשב. השבוע מתקיים הכנס בבנייני האומה בירושלים, לשם הגיעו אלפי הרופאים לארבעה ימים  של הרצאות מקצועיות לצד תערוכת ענק. 
 
בליל של שפות נשמע השבוע במרכז הקונגרסים הבינ"ל בירושלים. למעלה מ- 3,000 רופאים מאיטליה, אנגליה, ספרד, בלגיה, הולנד וכ- 70 מדינות נוספות בעולם גודשים את אולמות המרכז ומסתובבים בין ביתני התערוכה שבטרקלין. כחמש שנים עובדים במרכז הקונגרסים הבינ"ל על הבאתו של הכנס לירושלים, בתהליך ממושך ומאתגר שהוביל פרופ' רענן שמיר, חבר הנהלת הארגון ויו"ר הוועדה המארגנת המקומית. המאמצים הרבים נשאו פרי, ולאחר פגישות ודיונים ממושכים הוכרזה ירושלים כיעד לכנס של שנת 2014 ומרכז הקונגרסים הבינ"ל – בנייני האומה נבחר לארח את הכנס. בכך גבר על מרכזי קונגרסים רבים ומקצועיים בעולם שהתמודדו על הזכות לארח את האירוע היוקרתי.
 
כנס ESPGHAN 2014
 
כנס ESPGHAN 2014
 
"המשמעות של קיום כנס כזה בירושלים אינה מסתכמת במה שמתרחש במשך ארבעה ימים בין כתלי המרכז באולמות הכנסים " אומרת מירה אלטמן, מנכ"לית בנייני האומה. "מעגל הנהנים מהגעתם לארץ של אלפי תיירים, משתתפי הכנס (שלעתים מלווים במשפחותיהם), הוא מעגל עצום הפורץ את גבולות הגזרה של תעשיית הכנסים. התיירים לנים בעיר, מבלים ומטיילים ברחבי בארץ , ובכך מפרנסים עסקים ונותני שירות רבים. לא בכדי נחשב ענף הכנסים לפלח השוק המכניס ביותר מבין פלחי השוק התיירותיים".
 
את הכנס מפיקה חברת ארטרא בשיתוף פעולה מלא עם חברת MCI העולמית.
 
כנס ESPGHAN 2014
 
כנס ESPGHAN 2014
(צילום: אורן נחשון)
 
ביני ביתני התערוכה, עמדות רישום, משרדים ועמדות פוסטרים מקצועיים: סוקוניק בע"מ
תגובות
אין תגובות למאמר