כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אולמות האירועים 'ארמונות חן' מגיעים לירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.06.2014
/ 9:40

השבוע יפתח בירושלים אולם האירועים השישי של עמותת חסדי נעמי, "ארמונות חן", שיציע לערוך שמחות במחירים זולים במיוחד, זאת מבלי להתפשר על עיצוב ועל רמה המקובלת בשוק אולמות האירועים.

לפני כעשור פתחה העמותה את חמשת אולמות האירועים "ארמונות חן", הפועלים מדי ערב באותו הרחוב בבני ברק. מחירה של מנה באולמות אלו עומד על מחיר סמלי ביותר של 45 שקלים, והאולם מציע לזוגות הצעירים חבילה זולה ביותר, המאפשרת להינשא בצורה מכובדת וחגיגית, מבלי להפוך את האירוע למעמסה כספית. 

חלק נכבד מפעילות האלומות, הוא הקצאתם ליתומים ויתומות, להם מתאפשר להינשא במקום, חינם וללא כל תמורה. בשנת 2013 נישאו 123 זוגות של יתומים, ללא תשלום, באולמות אלו.
 
השבוע יצטרף אל אולמות אלו אולם האירועים "ארמונות חן- ירושלים", ויציע אירוע במחירים השווים לכל נפש.
 
בנוסף, "חסדי נעמי" מציעים לבעלי שמחות להגיע ולרכוש בגדים במחירים מסובסדים, ללא מטרת רווח, ושמלות המושכרות חינם. גם מפעל זה מושך אליו קהל מכל חלקי הארץ, שקונה חליפות, חפתים, שעונים ועניבות במחירים שפויים.
 
יש לציין כי אולמות האירועים מתאימות לקהל הדתי והחרדי.
 
את האולמות מנהלת עמותת "חסדי נעמי", שבמשך שלושים שנות פעילותה מספקת לעשרות אלפי משפחות נזקקות, יתומים ואלמנות מזון ומוצרים נוספים. התמיכה מתפרסת מצפון ועד דרום, וכוללת מאות אלפי מתנדבים מדי שנה.
תגובות
אין תגובות למאמר