כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'סטין טימברלייק מרעיד את פארק הירקון

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.05.2014
/ 11:36
קהל ענק של כ-50,000 איש הגיע אמש לפארק הירקון להופעה של הכוכב הבינלאומי ג'סטין טימברלייק בהופעה היסטורית בישראל.
 
הזמר והשחקן האמריקאי נחת בישראל ביום שלישי לפנות בוקר במטוס פרטי שהגיע ישירות מטורקיה, בה הופיע ביום שני האחרון. בדרך להופעה, הצליח לעצבן את העולם הערבי, כאשר פרסם בחשבון האינסטגרם שלו תמונה מהכותל המערבי. התמונה, שזכתה למעל ל- 240,000 לייקים, החלה לקבל מהר מאוד תגובות אנטי-ישראליות. תגובות אלה נמחקו בינתיים מחשבונו של הזמר, אך נראה כי הוא למד על בשרו עד כמה המצב במזרח התיכון יכול להיות נפיץ.
אבל אנחנו לא כאן כדי לדבר על פוליטיקה. בשביל זה יש עיתונים ומדורים שלמים. אנחנו כאן כדי לדבר על ההופעה שהתקיימה אמש בפארק. או שמא נאמר- ההופעה המושלמת שהתקיימה אתמול בפארק.
 
אין שום ויכוח על כך שג'סטין טימברלייק הוא פרפורמר מהמעלה הראשונה, ואתמול הוא הוכיח את זה פעם אחר פעם. כל תנועה שלו, כל מילה שמופנית לקהל, ואפילו שיתוף הפעולה המטופש שלו עם הצעת הנישואין לעיני המצלמות, כל אלה הגיעו ממקום כן ואמיתי, שרק רוצה לתת לקהל את מה שהוא בא לראות, ואם אפשר- בכמויות גדושות ובאיכות גבוהה.
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
 
את המופע בארץ, שהתקיים במסגרת מסע ההופעות הבינלאומי של הזמר "THE 20/20 EXPERIENCE WORLD TOUR", הופק על ידי אודי אפלבוים, שהפיק השנה גם את הופעתם של סינדי לאופר ודיפ פרפל.
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
 
ג'סטין טימברלייק בשראל 2014
(צילום: סיון פרג')
תגובות
אין תגובות למאמר