כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
28.05.2014
/ 12:29

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

אלימות ברחוב

איך שלא תסתכלו על זה, אלימות בתוך המשפחה היא לא דבר מצחיק. יתרה מכך- אלימות, באופן כללי, היא לא נושא להתבדח עליו. כולנו מודעים היטב לסבל שנגרם לנשים רבות בשל מעורבותן עם בני זוג אלימים. זהו נושא חשוב וכאוב, שאין להתעלם ממנו. לכן, אם ניתקל ברחוב באדם הנוהג באלימות כלפי זוגתו, רוב הסיכויים שנתערב ונצא להגנתה.
 
מה שרוב הציבור לא מודע אליו, הוא שכ- 40% ממקרי האלימות בתוך המשפחה מופנים דווקא כנגד הגברים. על מנת להציף את הבעיה הזו, התקיימה בלונדון הפעילות הבאה, שניסתה לראות כיצד יגיבו העוברים והשבים לשני מקרים זהים (כמעט) לחלוטין.
 
 
הסעות לעתיד
 
האלימות מלווה אותנו גם בפעילות הבאה, שמגיעה אלינו ממקסיקו. במסגרת הפעילות, שהצליחה לגרור תגובות חזקות ומפתיעות ברחובות מקסיקו סיטי, עיצבו מחדש אנשי חברת הפרסום מק'קאן אוטובוס הסעות של בית ספר, כך שחלקו האחורי הפך לאוטובוס הסעות של אסירים. מטרתה של הפעילות, שעברה יפה מאוד לשטח, היא להבהיר כי האלימות נגמרת במקום בו מתחיל החינוך.
 
 
הפוסטר המנגן
 
ואחרי כל האלימות הזאת, משהו חביב לסיום.
 
מותג הבירות הגרמני Beck's, החליט להפוך פוסטרים תמימים למראה למכונת מוזיקה משומנת היטב. העוברים והשבים הוזמנו ללחוץ על נקודות מסוימות בפוסטר, וכך ליצור את המוזיקה המועדפת עליהם. מיותר לציין שהפעילות זכתה לתשומת לב רחבה.
 
תגובות
אין תגובות למאמר