כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בשבועות- הביאנלה לאמנות באילת

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.05.2014
/ 11:25
למעלה ממאה ציירים, פסלים, כדרים וצלמים, מכל רחבי הארץ, יציגו השנה בביאנלה לאומנות שתיערך באילת בחג השבועות (4-5 ביוני). זו השנה השלישית ברציפות בה מתקיימת הביאנלה ברחבת גלריית האמנות ומוזיאון אילת – מול כיכר התיירות המרכזית. ולקהל מצפה חוויה אמנותית כאשר לצד האמנים אשר יציגו את עבודותיהם יופיעו גם אמני רחוב במופעי מוזיקה, פסלים חיים ומייצגי אמנות.
 
הביאנלה, אותה מפיקה עיריית אילת באמצעות התאגיד העירוני לתיירות, תהווה מקום מפגש של אמנים מאילת והערבה עם אמנים שיגיעו מכל רחבי הארץ, בהם גם קבוצה של 30 ציירים ופסלים אשר יגיעו מבאר שבע להציג בעיר. בין האמנים שיציגו את עבודתם בביאנלה - הטייס ניר יצחק, הספן פנחס פרץ ועורכת הדין אביבה דורפן. כמו כן תתארח תערוכת וידאו ארט בה יציגו אילן מויאל, אסתר אלקיים, רויטל רטיג, אסנת קלנר, דורון ג'רסי, וסיוון לליב ותערוכת צילומים בה יציגו איציק כהן ובועז (סמו) סמוראי אשר מתמחה בצילומי אמנות תת מימים.
 
כבערים מרכזיות בעולם, גם באילת הביאנלה לאמנות הופכת למסורת. באילת ובערבה מספר רב של אומנים ויוצרים באומנות פלסטית, חלקם הגדול מציג את עבודות היצירה באופן קבוע בגלריית האומנים של העיר בסמוך למוזיאון אילת עירי.
 
תגובות
אין תגובות למאמר