כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ירושלים חוגגת לילה לבן

מאת: חדשות 'מפיק' /
22.05.2014
/ 9:41

ביום שלישי הקרוב (27/5) ירושלים לא הולכת לישון. במקביל אירועי יום הסטודנט, רשות הצעירים של עיריית ירושלים תקיים לילה לבן במרכז העיר שיזמין את הירושלמים ל- 12 שעות של מסיבות רחוב מכל המינים והסוגים, הפתעות חיות, הרכבים מוסיקליים  חד פעמיים, מרתון סטנד-אפ ועוד ועוד.

הלילה לבן  יתקיים במרכז העיר בהתרחשויות מקוריות ומגוונות, כאשר כל אחד יכול לבחור כיצד הוא רוצה לחגוג. את האירועים יחתום מופע זריחה של להקת  BALKAN BEAT BOX בכיכר ספרא. לאחר ייפתח מועדון ארוחת הבוקר בשיתוף התו החברתי עם מגוון תפריטים וארוחות בוקר במחיר מוזל ב 41 בתי עסק.

בן האירועים שיחכו לחוגגים- מסיבת רחוב עם D.J דלית רצ'סטר, גלגלצ; תחרות אכילת חומוס; סדנת בישול בירה עם בירה שפירא; הרכב הג'ז רוק LUCILLE CREW בשיתוף פעולה עם הראפר MC רבל  סאן; מייק פלייס – חבורת כל מה שמצחיק בעולם, עם גלית חוגי, ניב מג'ר, אריאל וייסמן, ירמי שיקבלום; מסיבת פנויים פנויות ומסכות, ועוד.
 
הכניסה לכל האירועים, כל ההופעות וכל המסיבות בחינם.
 
במקביל לאירועים במרכז העיר ירושלים, יתקיימו אירועי יום הסטודנט של ירושלים בגן סאקר  בעיר, עם הופעות של מיטב האומנים ביניהם- קרולינה, שלום חנוך, שלומי שבת, הדג נחש וברי סחרוף, הקולקטיב, גבע אלון, עוזי רמירז,  מארינה מקסימיליאן ודי ג'יי דארוויש.
 
את יום הסטודנט ולילה לבן מפיקה רשות הצעירים של עיריית ירושלים בשיתוף אגודת הסטודנטים.
 
תגובות
אין תגובות למאמר