כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הכינוס השנתי ה-47 של ESPGHAN יתקיים השנה בישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.05.2014
/ 11:10

הכינוס השנתי ה-47 של האיגוד האירופאי לגסטרואנטרולוגיה ותזונת ילדים (ESPGHAN) יתקיים בין התאריכים 9-12 בחודש יוני הקרוב בבנייני האומה בירושלים. ארגון  ESPGHANהוא ארגון בינלאומי המאחד את רופאי הילדים במחלות עיכול, תזונה ומחלות כבד והכינוס נחשב למספר אחת בעולם בתחומו. 

חברת ארטרא תארגן ותנהל את שירותי התיירות המלאים וארגון האירועים של הכינוס, כפרטנר ישראלי בשותפות עם חברת MCI העולמית, המארגנת הקבועה של כינוס זה. 
 
לכינוס צפויים להגיע כ- 4,000 רופאים מתחום התזונה כגון גסטרואנטרולוגים, דיאטנים ורופאי ילדים שיהנו מהרצאות מגוונות ותערוכה מקצועית גדולה. את הרצאת הפתיחה בכינוס ישא אהרון צ'חנובר, זוכה פרס נובל בכימיה עם אברהם הרשקו ב- 2004. כמו כן, במהלך הכינוס יערכו אירועי ערב יוקרתיים ומורכבים, בין היתר אירוע פתיחה ואירוע סיום בבנייני האומה. משתתפי הכינוס ישהו בכל רחבי המלונות בירושלים עם כ- 2,000 חדרי לינה וייהנו מסיורים בארץ לפני ואחרי הכינוס.
 
יו"ר הועדה המארגנת המקומית של הכינוס הינו פרופ' רענן שמיר, מנהל המכון לגסטרואנטרולוגיה במרכז שניידר לרפואת ילדים ופרופ' לרפואת ילדים באוניברסיטת תל אביב. פרופ' רענן שמיר הוא חבר הנהלת ארגון ESPGHAN והכח המניע מאחורי הבאת הכינוס לישראל. 
 
מחברת ההפקות נמס כי זוהי הפעם הראשונה שכינוס זה מתקיים בישראל מאז שנת 1995.
תגובות
אין תגובות למאמר