כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל יערות מנשה השישי הסתיים בהצלחה

מאת: חדשות 'מפיק' /
18.05.2014
/ 12:49

בסוף השבוע האחרון התקיים פסטיבל יערות מנשה השישי בפארק רמת מנשה, הממוקם במרחב הביוספרי במועצה האזורית מגידו.

כבשנים קודמות, כל הכרטיסים שהוקצו לאירוע נחטפו כלחמניות טריות, וקהל של למעלה מ-7,000 איש הגיע אל היער מכל קצוות הארץ. השנה, לראשונה מאז הוקם הפסטיבל, הוסדרה חניית אורחי האירוע מחוץ לתחומי היער, זאת על מנת לשמור בצורה מקסימאלית על הצמחייה הטבעית ועל בעלי החיים באזור. הסעות מיוחדות הסיעו את אורחי הפסטיבל לאירוע וחזרה, על מנת להקל את הגעתם ממתחמי החנייה המיוחדים.
 
הפסטיבל נפתח בשעות הערב המוקדמות של יום חמישי (15/5) עם המופע המיוחדות "שרות חוה אלברשטיין"- בו הופיעו שמונה זמרות, בהן אפרת בן צור, יעל דקלבאום, קרני פוסטל, איה זהבי פייגלין ועוד. בהמשכו של הערב עלו להקת הקולקטיב, שאירחו את הזמר שלומי שבן, עם שירים מהאלבומים החדשים של שניהם. את יומו הראשון של האירוע סיים דיג'יי Shantel שהגיע במיוחד מברלין, והזמין את הקהל למסיבה בלקנית שנמשכה למעלה משלוש שעות.
 
האינג'לסי בפסטיבל יערות מנשה 2014
(צילום: gaya's music)
 
יום שישי נפתח בהופעה של הצמד מאיה בלזיצמן ומתן אפרת, המשיך עם עמיר לב בשירים מהאלבום החדש, theAngelcy ועוד. שיאו של יום שישי נקבע בהופעה המשותפת של מרסדס בנד עם מופע הארנבות של ד"ר קספר. הקהל הוכיח ששני העשורים שחלפו מאז החלו לנגן הקספרים לא שינו במאומה את העדכניות שלהם, כאשר אלפי צופים שאגו את המילים לשירים של שתי הלהקות וסירבו לתת להם לעזוב את הבמה. 
 
מרסדס בנד ומופע הארנבות של ד"ר קספר בפסטיבל יערות מנשה 2014
 
בבמות הצדדיות של האירוע כיכבו בין היתר ארז הלוי עם מופע לרגל 30 שנים לאלבומו "הלילה", ניצן חורש וה"קאט אאוט קלאב", "קומזיץ המשוררים", עמי שלו והפרטיזנים, יוסי פיין ואחרים. 
 
החל מערב חמישי ועד לגמר הפסטיבל במוצ"ש, בילו אלפי אנשים במתחמים השונים ובין 4 הבמות, מול למעלה מ-90 מופעים ואירועי תרבות מכל הסוגים והמינים.
 
אספלט בפסטיבל יערות מנשה 2014
(צילום: victor Muper)
 
לראשונה השנה הוכרזו כבר במהלך הפסטיבל התאריכים בהם יתקיים הפסטיבל בשנה הבאה - בין ה-14 ל-16 במאי 2015. במקום התקיימה מכירה מוקדמת של כרטיסים מוזלים במחיר של 150 ש"ח לכל לשלושת ימי הפסטיבל הבא (במקום 260 ומעלה).
תגובות
אין תגובות למאמר