כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חגיגת יין ביקבי רקנאטי

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.05.2014
/ 15:23

כהרגלם בשנים האחרונות, גם השנה יחגגו יקבי רקנאטי את המסיבה השנתית שלהם. באירוע, שיתקיים ב- 30 בחודש מאי, יפוזרו בחצר היקב שלל עמדות טעימה בהם יוזמנו המשתתפים לטעום את מיטב יינות היקב המוכרים, יינות מסדרת היינות החדשה 'גליל עליון' וטעימה של הבצירים החדשים בסדרת היינות יסמין. לצידם יוגשו יינות חדשים שטרם יצאו לשוק, טעימות חבית של זנים מיוחדים ואף סיורים מודרכים בחדר החביות ואולמות הייצור והביקבוק. כל זאת באווירה חגיגית, עם מוזיקה ודוכנים בהם יוגשו גבינות מבית משק 'יעקבס' ולחמים של מאפיית 'אגדת לחם'.

חובבי היין ה'כבדים' ייהנו מהזדמנות חד פעמית לרכוש במכירה עתידית יינות שטרם יצאו לשוק, מספר חודשים לפני השקתם, במחיר זול ב-35% ממחירם לכשייצאו לשוק. בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, יקבי רקנאטי מציעים השנה למכירה עתידית את היינות מסדרת הרזרב הים תיכונית, וגם את יינות הדגל של היקב: ספיישל רזרב אדום 2012 וספיישל רזרב לבן 2013.

המסיבה השנתית של יקבי רקנאטי
(צילום: אלי פרכטר)
 

מכירה עתידית של יינות הוא נוהג מקובל המתקיים כבר שנים בבורגון, בבורדו ובעמק הרון. היתרון לצרכן חובב היין היא האפשרות לטעום ולהתרשם מיין איכותי ומיוחד, טרם יציאתו לשווקים, ולרכוש אותו בהנחה משמעותית למדי. 
 
האירוע יתקיים ביקבי רקנאטי, פארק תעשיות עמק חפר
 
תגובות
אין תגובות למאמר