כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גיל טייכמן וארנון - פז מציגים: חוויה לילית קסומה בספארי

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.05.2014
/ 10:54
40 שנים אחרי שנפתח, הספארי ברמת גן מציג חוויה חושית חדשה ויוצאת דופן המגיעה בעקבות שיתוף פעולה עם גיל טייכמן, ארנון - פז וישראכרט. במסגרת האירוע, שזכה לשם "קסם בספארי", ויתקיים לכל אורך החודשים יוני, יולי ואוגוסט, יוזמנו המבקרים להגיע בשעות הערב לסיורים ליליים בגן החיות של הספארי בליווי תאורה ייחודית ואומנותית, בשילוב הקרנות מרהיבות ,אפקטים ופס קול מפתיע. 
 
גן החיות של הספארי, ישנה לגמרי את פניו ולא יידמה כלל למראה שמבקרי הספארי מכירים מביקוריהם בבוקר וגם לא ממה שהכירו עד כה בסיורי הלילה. המתחם יחולק לאזורים אומנותיים שונים, שבכל אחד מהם ניתן יהיה לצפות בבעלי החיים תחת תאורה אומנותית, שילוב של טבע פראי והרבה דמיון.
 
כבר בכניסה לספארי יורגש השינוי המשמעותי, כאשר זו תלווה בהקרנה של פיל גדול ממדים ולאחריו, ג'ונגל שלם שיקום לחיים באמצעות תאורה, צלילים וקולות. בליווי מפת לילה, יסיירו המבקרים בגן החיות שיחולק למתחמים שונים, ישלב בין בעלי החיים שבחצרות הקיימות לבין תאורה אומנותית של סיטואציות שונות.
 
קסם בספארי
(תמונה: יח"צ)
 
עיניים מאירות מכל עבר, קולות מסתוריים, תאורת עצים צבעונית, שבילים עם תאורה מתחלפת ומשתנה, אורות נוצצים, ירח מאיר מלמעלה, בעלי חיים בגודל טבעי ובגודל עצום שיוקרנו על העצים והמבנים, חיות מתרוצצות ומשחרות לטרף על השבילים ועקבות מסתוריות שגבירו את תחושת המסתורין המיוחדת. ברחבי גן החיות יהיו אפליקציות ייחודיות, דרכם ניתן יהיה להצטלם, לחוש את הטבע, כמעט לגעת בו וגם לקבל מידע ותכנים זואולוגים בליווי אפקטים של הדמיות דמיוניות. כל אלה יהיו רק חלק קטן מהדרמה הגדולה שתתרחש בספארי. 
 
כדי לבחון את פתיחת הספארי בשעות הערב, נערך בחודשים האחרונים מעקב צמוד אחר התנהגותם של בעלי החיים לאורך היממה כולה. פתיחת הספארי בשעות אלו, נעשית בפיקוחם של הזואולוגים והווטרינרים, על מנת לשמור בראש ובראשונה על רווחת בעלי החיים.
תגובות
אין תגובות למאמר