כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תל אביב חוגגת את אמנות האיור

מאת: חדשות 'מפיק' /
08.05.2014
/ 9:29

בעוד שבועיים ייפתח שבוע האיור הראשון בתל אביב, במסגרת אירועי ״אוהבים אמנות. עושים אמנות״, תחת הכותרת "אוהבים אמנות. עושים איור".

האיור הוא אחד מהתחומים העולים בתרבות החזותית: הוא נגיש ואהוב על הציבור הרחב משום שהוא נמצא בין העיצוב המסחרי לבין האמנות הקונספטואלית; יש לו סיפור וקל להתחבר אליו. האירועים והפעילויות שיתקיימו במהלך שבוע האיור יפנו אל הקהל הרחב ויציעו חגיגה של תרבות חזותית, כפי שרק תחום האיור יכול להציע. במהלך עשרה ימים (ושני סופי שבוע), יוזמן הקהל הרחב לבקר ולהשתתף בעשרות תערוכות, סדנאות, מפגשים עם מאיירים, חנויות פופ-אפ, אירועי חוצות ועוד, שיפתחו במקביל בכל קצוות העיר. ההשתתפות במרבית האירועים פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

גבריאלה ברוך
(מתוך התערוכה - עבודה של גבריאלה ברוך)

התערוכות יפתחו במקביל בנמל יפו, נמל תל אביב, שדרות רוטשילד, מוזיאון ארץ ישראל, בית האמנים, בית בנימיני, בית העיר, בית אריאלה, בית הצעירים מאז״ה 9, מתחם התחנה, רשת בתי קפה Loveat, מתחם קסטיאל ועוד; בהשתתפות מאיירים מקומיים, ותיקים, צעירים ובעלי שם עולמי.
 
זאב אנגלמאיר
(מתוך התערוכה - עבודה של זאב אנגלמאיר)
 
את האירוע יזם ואוצר יובל סער, אתר פורטפוליו- ״שבוע האיור החל את דרכו כהזדמנות אישית לעבוד עם מאיירים, לאחר שנים שבהן אני מכסה את התחום בעיתונות. מה שהתחיל כעבודה על תערוכה אחת, ׳אומת האיור׳, הוביל לחגיגה רחבה של התחום. אני מקווה שהתערוכות שיתקיימו במסגרת שבוע זה יעניקו לקהל הרחב הזדמנות להיחשף לפנים נוספות וחדשות, להתבונן במוכר מזווית אחרת, ולהכיר את העוסקים במלאכה שבדרך כלל נמצאים מאחורי הקלעים".
 
רחלי שלו
(מתוך התערוכה - עבודה של רחלי שלו)
 
האירוע יתקיים בין התאריכים 22-31 בחודש מאי.
 
תגובות
אין תגובות למאמר