כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל 'תלוי במקום' הרביעי יוצא לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.05.2014
/ 14:27

פסטיבל 'תלוי במקום' הרביעי יוצא לדרך בסוף שבוע של מופעים תלויי מקום ברחבי העיר תל-אביב - יפו. אחרי שבפסטיבל של השנה שעברה יצרו אנשי הפסטיבל בבנייני העירייה, הם חוקרים השנה את השדרות המרכזיות של העיר תל אביב- שדרות רוטשילד, שדרות חן, שדרות ירושלים ומדרחוב נווה שאנן, זאת לצד עץ הזית בכיכר רבין, מוסך ביפו, חדר כיתה בתיכון אנקורי, חנויות ועסקים כגון מרכז הסיינטולוגיה ועוד עשרות מיקומים יוצאי דופן ברחבי העיר.

הפסטיבל הוא חגיגה של אירועי תיאטרון, מחול, פרפורמנס ומוזיקה היוצאים מתוך אולמות התיאטרון והמוזיאונים ומתרחשים בחללים אלטרנטיביים, שנועדו ליצור נקודת מבט חדשה למקומות המוכרים. את הפסטיבל ייסדו ליחי בקרמן ונטלי צוקרמן וזו השנה השנייה שהוא מנוהל על ידי קולקטיב אמנותי של ארבעה יוצרים - נטלי צוקרמן, רואי גורמזאנו, עתליה ברנזבורג ומיה מגנט - המחלקים ביניהם את אחריות ההפקה והניהול האמנותי.

פסטיבל תלוי במקום 2014
(צילום: נורית אגוזי)

מיקום המופעים לרוחב העיר יצור ציר אומנותי מצפון העיר לדרום ויאפשר לקהל לצאת לסיור אמנותי בו הוא יכול לקחת חלק כצופה או כמשתתף פעיל.
 
מרבית היצירות שיוצגו השנה נוצרו לכבוד הפסטיבל ולחלל הספציפי שבו יוצגו בפעם הראשונה. בנוסף לשלושת השדרות יתארח הפסטיבל בעוד מספר אתרים מפתיעים. 
 
פסטיבל 'תלוי במקום' הוא הפסטיבל הראשון בארץ שמוקדש ליצירה תלויית מקום (Site Specific) והוא חלק מהתפתחות אמנותית עולמית ששואפת להוציא את האומנות מהאולמות הסגורים אל המרחב העירוני. הפסטיבל מתקיים בחסות ובתמיכת עיריית תל-אביב יפו.    
 
תגובות
אין תגובות למאמר