כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שרים בכיכר 2014- מרגש כתמיד

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
05.05.2014
/ 9:50

כבכל שנה, גם אתמול, בערבו של יום הזיכרון לחללי צה"ל נערך בכיכר רבין בתל אביב אירוע הזיכרון "שרים בכיכר". האירוע, המופק מדי שנה על ידי עיריית תל אביב, חצה כבר מזמן את חומות הקונצנזוס והפך לאירוע המרכזי של היום הכואב הזה, כשאף אחד מהאירועים הנוספים המתקיימים באותו היום אינם זוכים לאותה הכרה ממסדית ולאותו סיקור נרחב.

הסיבות לכך רבות- גודלו של האירוע, שמושך מדי שנה עשרות אלפי משתתפים; חוסר השיוך הפוליטית שלו, שמקל על ההזדהות של קהל רחב יותר עמו; וכמובן, הממלכתיות המאופקת שכל כך חסרה לישראלים במהלך שאר ימי השנה.

בין האמנים שהופיעו השנה באירוע ניתן היה לראות את דני רובס, אתי אנקרי, עידן עמדי, מאיה בלזיצמן, קרולינה ועוד, שעלו לבמה לביצועים מרגשים של שירים שכולנו מכירים, כל הקהל בכיכר וכל הקהל בבית, ויכולים להצטרף אל המילים בלחישה נוגה.
 
את הטקס הנחה גם השנה השחקן ליאור אשכנזי, שהחליף בשנה שעברה את שר האוצר יאיר לפיד שהנחה את הטקס במשך שנים ארוכות, לאחר שהשתתפותו של האחרון באירוע לפני שנתיים גררה ביקורת רבה וזעם ציבורי- לא מסוג התחושות שהטקס של המדינה מעוניין להעיר. כפי שציינו כאן בשנה שעברה, אשכנזי נכנס היטב לנעליו של לפיד. נראה כי למד היטב את התפקיד במהלך השנים יאיר לפיד הנחה את הטקס, כולל המימיקות והתנועות הקטנות, כך שבסופו של דבר נראה כאילו המנחה נשאר כשהיה.
 
בסופו של דבר, כבכל שנה, היה אירוע מרגש.
תגובות
אין תגובות למאמר