כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עמית רונאל-שליו רכש את את 'סטואה בית לאירועים'

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.04.2014
/ 10:06

מתחם האירועים הוותיק סטואה בית לאירועים בגעש, שהיה עד לאחרונה בבעלותם של שמואל לב מחברת סקיס בשותפות עם עמית רונאל-שליו, נרכש על ידי עמית שהפך החל מימים אלה לבעלים יחיד של המקום.

לאחר קבלת רישיון עסק לקיום אירועים, שופץ המתחם בהשקעה של שלושה וחצי מיליון שקלים, כאשר במסגרת השיפוץ נוסף שטח תפעולי בגודל של כ-500 מ"ר. מעצבת הפנים אדווה הופשטיין עיצבה מחדש את המקום והכניסה אלמנטים בעיצוב המתחם מעולם הפאנג שוואי בהתאם להנחיות יועצת הפאנג שווי דגניה גורן-פוריה,, את התאורה תכנן ועיצב ערן קליין.

מתחם האירועים כולל ארבעה מתחמי אירוח: גינה, סלון, לאונג' ואולם מרכזי. ארבעת מתחמי האירוע מצוידים במערכות תאורה, הגברה והקרנה מהמתקדמות ביותר המאפשרים מגוון משחקי תאורה, מוזיקה ווידאו ארט. 
 
עמית רונאל-שליו, בעל ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה בתחום הפקות האירועים. עמית הוא הבעלים של "סטואה" בית לאירועים בגעש, ומחזיק בבעלותו את "שמונה" לאונג' בר בתל אביב בשותפות עם שחר קסמן וצחי רחמים.
 
לאחרונה, עמית מכר את חלקו בחברת ד'פלוס הפקות לידי אחיו-שותפיו בחברה המתמחה בהפקות אירועים עסקיים לצעירים ואירועי רחוב בתל אביב החל משנת 1989. 
 
סטואה
תגובות
אין תגובות למאמר