כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי; חדשות 'מפיק' /
29.04.2014
/ 11:59

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם.

זה ייגמר בדם

סדרת הקאלט האמריקאית "המתים המהלכים" מתקרבת לעונתה הרביעית והמסקרנת. אנשי הקד"מ של הסדרה, שידועים בפעילויות מסמרות השיער שלהם , החליטו לנצל הפעם את המשיכה המורבידית של המעריצים, ולשתף פעולה עם ארגון הצלב האדום הפורטוגלי ולהקים את חנות הדם הראשונה בעולם.
 
בחנות זו הוצעו למעריצים פריטים רבים עם מיתוג הסדרה, כאשר התשלום בעבורם הוא באמצעות דם. ככל שהמעריצים תרמו יותר דם, הם יכלו לרכוש מוצרים "יקרים" יותר. הפעילות המבורכת הגדילה את תרומת הדם במאות אחוזים, ובמקביל העלתה את המודעות לסדרה, דבר שהתבטא בעלייה של עשרות אחוזים בכמות הצופים של העונה הרביעית.
 
 
חום מעורר תיאבון
 
אנחנו שומעים כבר שנים שהעולם מתחמם, אבל נראה כאילו ף אחד לא באמת מפנים את זה. אולי הפעילות הזו של ארגון WWF, במסגרתה הוזמנו אנשים לאכול מזון שבושל אך ורק על ידי חום מדרכות האספלט של פרגוואי תצליח להבהיר לאנשים עד כמה המצב מחמיר מדי שנה.
 
 
העין הנעלמת
 
אנשי הערים הגדולות למדו כבר מזמן לתעלם מנכאי החברה. הם יחלפו על פני מחוסרי בית בלי שיראו אותם, וימשיכו הלאה כאילו כלום לא קרה. פעילות מרגשת שהתקיימה לאחרונה בניו יורק לצורך העלאת המודעות לנושא, מעמתת עוברי אורח עם העובדה הזו, כאשר הם חולפים על פני קרובי משפחה שלהם המחופשים לחסרי בית.
 
תגובות
אין תגובות למאמר