כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הפצ'ה קוצ'ה ה-16 יוצא לדרך

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
28.04.2014
/ 14:37

הפצ'ה קוצ'ה, אירוע התרבות והאמנות המצליח, אומנות ותרבות קונספטואלי, מכריז על פתיחת מכירת הכרטיסים המוקדמת לאירוע. הפצ'ה קוצ'ה החל את דרכו לפני כעשור כערב חד פעמי שנערך בעיר טוקיו. אותו ערב חד פעמי צבר תאוצה במהלך השנים וכיום הוא מתקיים בלמעלה מ- 700 ערים ברחבי העולם, ובתוך כך לתנועת האומנות ללא מטרת הרווח הגדולה בעולם.

אירועי האמנות והתרבות של הפצ'ה קוצ'ה (בלה בלה ביפנית) מפגישים את קהל המשתתפים עם אמנים, מעצבים, הוגים, רקדנים, אנשי רוח, מוזיקאים ועוד, כאשר לכל אחד מהיוצרים ניתנות שש דקות וארבעים שניות בדיוק להציג בהן עבודתו ותפיסת עולמו, כשהפורמט המועדף הוא 20 דימויים שמתחלפים כל 20 שניות.

לישראל הגיע האירוע לראשונה בשנת 2007 כאשר ענת ספרן הביאה אותו יחד אתה במזוודה כשחזרה מלאת השראה מטוקיו. איתי מאוטנר, שאוצר ומגיש יחד עמה את האירוע, הצטרף אליה וביחד הפכו השניים את הפצ'ה קוצ'ה התל אביבי לגדול בעולם. בהמשך חברה אל השניים חברת השיווק וההפקה "פאזה" המתמחה באירועים מסוגננים מעולמות התוכן התרבותיים, שלקחה את המיזם תחת חסותה ומפיקה אותו מדי שנה. במהלך האירועים שהתקיימו עד כה, הפגיש האירוע דמויות מוכרות בעולם התוכן התרבותי הישראלי עם יוצרים והוגים צעירים בתחילת דרכם, כאשר לכל אחד ואחד מהם ניתנו אותן שש דקות וארבעים שניות, תחת שוויון מלא.
 
בשל הצמיחה הענקית של האירוע בישראל,ומאחר והכרטיסים לפצ'ה קוצ'ה תל אביב אוזלים מדי שנה במהירות מסחררת, בדרך כלל כבר ביום פתיחת מכירת הכרטיסים, החליטו המארגנים להכפיל את כמות המשתתפים באירוע, כך שבפעמים האחרונות התקיים "דאבל פאצ'ה", במסגרתו התקיים האירוע בשני סבבים- זאת על מנת להכפיל את כמות המשתתפים ולעמוד בביקוש הגבוה.
 
אך גם הכפלת כמות הכרטיסים לא הספיקה, וגם בשנה שעברה קשה מאוד היה להפקוד את האירוע הנחשב. לכן, מביא עמו השנה הפצ'ה קוצ'ה התל אביבי בשורה חדשה ומרעישה. "דאבל דאבל פצ׳ה". במסגרת זו, יתקיימו השנה ארבעה סבבים של האירוע, על מנת להכפיל פעם נוספת את כמות הכרטיסים ולנסות ולתת מענה לכלל המבקשים להגיע. כך יתקיים השנה האירוע בשני ערבים רצופים שכל אחד מהם יכלול שני סבבים.
 
מכירת הכרטיסים לאירוע תחל ביום שלישי ה- 13 במאי בשעה 12:00 באתר טיקס וויז ובכל אחד מששת סניפי רשת בתי הקפה לבאיט. האירוע עצמו יתקיים השנה בתאריכים 19-20 בחודש מאי הקרוב בהאנגר 11 בנמל תל אביב.
 
רשימת המופיעים באירוע לא שוחררה עדיין, אך אנו מבטיחים לעדכן ברגע שתפורסם.
 
תגובות
אין תגובות למאמר