כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת פאזה הפיקה את Think Next 2014

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.04.2014
/ 11:14

מרכז המחקר והפיתוח של מיקרוסופט בישראל קיים ביום שני האחרון (7/4) את אירוע החדשנות השנתי Think Next 2014, שהתקיים זו הפעם השישית במתחם האנגר 11 שבנמל תל אביב, בהשתתפות כ- 2,000 מוזמנים מתעשיית ההיי-טק, מפתחים, מנהלי פיתוח, טכנולוגים ראשיים, יזמים וחברות סטארט-אפ, קרנות הון סיכון, סטודנטים וחוקרים מהאקדמיה ועוד.

האירוע, שנערך בשיתוף עם מיקרוסופט ונצ'רס ובהפקת חברת FaZa, עמד השנה בסימן 'חדשנות בטכנולוגיה - ללא גבולות' והוא הפגין את יכולותיה המיוחדות של התעשייה הישראלית להמשיך לפרוץ גבולות באמצעות יצירתיות. אמנם מיקרוסופט יוזמת את אירועי Think Next אך במה מרכזית ניתנת ליזמים ישראליים צעירים להפגין את חדשנותם בפני בכירי מיקרוסופט העולמית ובפני ראשי תעשיית ההיי-טק הישראלית.

Think Next 2014

Think Next 2014

באירוע חשפו כ-35 טכנולוגיות חדשות: כמחציתן של חברות סטארט-אפ ישראליות ומהאקדמיה, שנבחרו במסגרת פעילותה של מיקרוסופט ונצ'רס בקרב קהילת היזמים המקומיים והאקדמיה. ובמחצית השנייה – טכנולוגיות פרי הפיתוח של מרכזי המחקר והפיתוח של מיקרוסופט ברחבי העולם ובישראל.
 
אורח הכבוד השנה היה הארי שום -סגן נשיא בכיר, מנהל המחקר העולמי והטכנולוגיה של מיקרוסופט שהגיע לביקור ראשון בישראל. שום הופיע על במת הכנס בשיחה חופשית עם ד"ר קירה רדינסקי, חוקרת לשעבר במעבדות המחקר של מיקרוסופט, חוקרת בטכניון, מייסדת SalesPredict ואחת היזמות הבולטות כיום בישראל, שהוכתרה על ידי מגזין הטכנולוגיה של MIT כאחת מהממציאים הצעירים הבולטים בעולם.
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
 
להקת מחול מריה קונג - הציגו טכנולוגיה שמשולבת במופע המחול שלהם 'אופן סורס' כפפות עם חיישנים המשפיעות על הסאונד בזמן אמת. אושר אבן זוהר- חברת Emotek  - הציג טכנולוגיה חדשה בשם: HBM המאפשרת הדמיה בזמן אמת של הפעלת כוחות של השרירים. טכנולוגיה המוקמת כיום בבית החולים שיבא, תל השומר.
 
איל פרסון שחר- טכנולג ומוזיקאי הציג עבודות הקשורות בטכנולוגיה ומוזיקה וגישה חדשה בחינוך ומוזיקה. דר דורון מיסדורף – מחברת storedot   העוסקת בננו טכנולוגיה הציג דמו שנראה פעם ראשונה בעולם של סוללה הנטענת ב 30 שניות. 
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
 
Think Next 2014
(צילום: ההפקה)
תגובות
אין תגובות למאמר