כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

FaZa תפיק ערב מיוחד במסגרת פסטיבל MIP בקאן

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.04.2014
/ 14:06

בשנים האחרונות התעצמה הנוכחות הישראלית בפסטיבל MIPTV והפכה למשמעותית. פסטיבל MIPTV הוא שוק הטלוויזיה העולמי אליו באים כל חברות הטלוויזיה הגדולות בעולם (וגם הקטנות) וגם חברות הפקה ומפיקים עצמאיים. כולם באים במטרה לנסות למכור את יצירותיהם וגם להתעניין בקנייה של פורמטים מעניינים. בין החברות הישראליות שמשתתפות בפסטיבל ניתן למצוא את קשת, דורי מדיה, ארמוזה פורמטס, הוט, רשת, א- קפלה ועוד.

הפסטיבל נערך פעמיים בשנה, באוקטובר ובאפריל בעיר קאן שבריביירה הצרפתית. השנה הפסטיבל מתקיים בין ה 7-10 באפריל 2014 וישראל נבחרה להיות מדינת הפוקוס של הפסטיבל.

בשל כך, הוחלט להביא את הרוח הישראלית לערב חגיגי יחיד ומיוחד באווירה אותנטית המשקפת את התרבות המיוחדת של ישראל. האירוע המיוחד, שיתקיים מחר (8/4) בהפקת חברת FaZa, יציע מציע לקהל חוויה שונה ממה שהוא מכיר או מצפה. המסיבה בז'אנר ה Late Night Party תיערך במלון InterContinental Carlton Cannes ותביא עמה את הנינוח הישראלי העדכני. המופע המרכזי של הערב יהיה של ההרכב המוזיקלי הבינלאומי בלקן ביט בוקס, כאשר ברקע יוקרנו עבודות וידאו ארט של אמן הוידאו רם מצא. על עמדת הדי ג'יי יופקד אמיר פרי, לשעבר חבר להקת פורטרט. 
 
בתחום הקולינריה הקונספטואלית אפשר יהיה למצוא במקביל לכיבוד הקלאסי גם את המאכלים העממיים של הארץ- פלאפל וחומוס ובין משקאות האלכוהול ניתן יהיה להזמין שוטים של הערק.
תגובות
אין תגובות למאמר