כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מפילים את המלך

מאת: חדשות 'מפיק' /
03.04.2014
/ 13:28

סדרת הקאלט של ערוץ הכבלים האמריקאי HBO 'משחקי הכס' אמורה להחזיר למסכים שלנו בלילה שבין הימים ראשון ושני הקרובים כמה מהדמויות האהובות יותר על הצופים, ביניהן יורשת העצר דאינריז, הנער המגן על החומה ג'ון סנואו, אחותו הצעירה אריה וכמובן, איך אפשר בלי טיריון הנפלא. אבל לא רק דמויות אהובות יש בסדרה הזו. אחת הדמויות הכי שנואות בהיסטוריה של הטלוויזיה היא דמותו של המלך ג'ופרי, הנער המלך השטני, שכל העולם ואחותו הגדולה מעוניין לצפות במפלתו.

מפיצי סדרת הלהיט בניו זילנד החליטו לנצל את השנאה היוקדת של צופי הטלוויזיה כלפי המלך המפוקפק על מנת לקדם את הסדרה בדרך מקורית. כחלק ממסע הקידום, הקימו פסל בגובה שלושה מטרים בדמותו של המלך ג'ופרי הנורא, שהוצב בכיכר מרכזית בעיר אוקלנד הניו-זילנדית. סביב צווארו של הפסל נכרך חבל, שחובר בצדו השני לכננת חשמלית.

לאחר ההכנות הללו, הוזמנו מעריצי הסדרה להעלות ציוצים בטוויטר עם התיוג #bringdowntheking. עם כל ציוץ הנושא את התיוג הרלוונטי, החבל נמתח מעט יותר, כך שכל אחד ממשתמשי הטוויטר השונים יכולים לסייע בהפלתו של הרודן. על מנת להשלים את החוויה, הציבו אנשי הקד"מ שתי מצלמות רשת המשדרות צילומים של הפסל בכל רגע נתון באתר הייעודי שנבנה לשם כך.
 
(צילום: אינסטגרם)
 
הטריילר לעונה החדשה של הסדרה
תגובות
אין תגובות למאמר