כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בפסח- מפעל המוזיקה הממוחזרת של קוקה קולה

מאת: חדשות 'מפיק' /
02.04.2014
/ 14:06

בעקבות ההצלחה הגדולה של השנים הקודמות, מפעל המחזור של 'קוקה קולה' יחזור גם בפסח הקרוב, כאשר השנה מציגים אנשי החברה את Coca-Cola  Recycling Music Factory.

במסגרת הפעילות תקים חברת פרומרקט במתחם מפעל הייצור של קוקה-קולה בבני ברק "מפעל מחזור" ייחודי, אשר נועד להמחיש למבקרים את האפשרויות השונות העומדות בפנינו כאשר אנו מנצלים כראוי את עולם המחזור, וכל זאת באמצעות מכונות מיוחדות שבצעו את פעולות המזור אל מול עיניהם של המבקרים. בין המכונות שיפעלו במסגרת הפעילות- מכונה המייצרת מקרטוני אריזה של המשקאות ומפקקי הבקבוקים מקלות לתופים, מכונות המייצרות מגנטים למקרר בצורת גיטרה משימוש חוזר בפחיות שתייה, רעשנים מבקבוקי פלסטיק ועוד.

בנוסף, אמני להקת "טררם!", המשלבת תיפוף על הגוף, תנועה ומוזיקה, ידגימו למבקרים כיצד ניתן להפיק צלילים ומקצבים מהתוצרים הממוחזרים.
 
מפעל המחזור 2014
(צילום: סטודיו דחף)
 
שלל הפעילויות במתחם ישלבו יבן הפעלה אקטיבית של הילדים ובין שילובם בהליך היצירה. במקביל, במתחם יפעל קסילופון ענק ופינת תופים עליהם ניתן לנגן,  כאשר כלי הנגינה שיצרו הילדים ישמשו אותם להפקת יצירה מוזיקלית, שאף תוקלט באולפן הקלטות גדול וחווייתי שיוקם במקום. בסיום כל פעילות יקבלו המבקרים את היצירות הממוחזרות שייווצרו כמתנה למזכרת.
 
הכניסה לפעילויות הנה ללא תשלום, בתמורה לבקבוק / פחית ריקים לכל משתתף.
 
תגובות
אין תגובות למאמר