כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המעבדה - ניסויים בקד"מ בבני אדם

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
02.04.2014
/ 12:16

הצטרפו אלינו לניסויים בקד"מ בבני אדם, וצפו בפעילויות שיווק חוויתיות סביב העולם. והיום- מהדורה מיוחדת לכבוד 1 באפריל.

מתרגמים לשוטים

חברת גוגל ידועה במתיחות שהיא רוקחת לכבוד 1 באפריל. השנה, החליטו אנשי החברה לפתח לכבוד יום השוטים את תרגום האמוג'י הראשון בעולם. כפי שכולנו יודעים, השימוש באיקונים התפתח בשנים האחרונות לכדי שפה מלאה. אנשים יכולים לשלוח לנו לעתים הודעות שלמות המורכבות רק מאמוטיקונים שונים. כדי להפוך את הבנת ההודעות הללו לקלה יותר פיתחו אנשי גוגל את המתורגמן שלהם, כך שבנוסף לכל השפות אותן הוא כבר יכול לתרגם, יתרגם גם את האיקונים הללו.
 
 
איקאה, מאחוריך
 
במסגרת המגמה המתפתחת של תנועת האיטיות, הגורסת בין היתר כי תרבות הצריכה מנוות את האדם המודרני וכי עליו ליצור את המוצרים שהוא עושה בהם שימוש במו ידיו, החליטו אנשי מותג הרכב הונדה ליצור את המכונית הראשונה בעולם להרכבה עצמית.
 
 
כלב אופנתי
 
אין דבר כיף יותר מאשר להתחדש בבגד חדש או שניים. אבל מה אמורים לעשות החברים הטובים ביותר שלנו? איפה נוכל למצוא סוודר אופנתי לבולדוג הצרפתי שלנו? היכן נוכל להשיג מכנסי דגמ"ח עם פתח ייעודי לזנב של הקוקר ספנייל המשפחתי? איפה למען השם משיגים משקפי שמש לפינצ'ר השמירה שלנו?
 
רשת חנויות האופנה "אמריקן איגל" מציגה- אמריקן ביגל. רשת הביגוד הראשונה לכלב.
 
 
סרטון טרנדי
 
שנת 2014 כבר כאן, ואנחנו עדיין לא יודעים מה הולכים להיות הטרנדים הגדולים יותר בעולם סרטוני הוידאו הויראליים.
 
יוטיוב מציגים- הטרנדים החזקים לשנה הקרובה. אנשי יוטיוב בתצוגת תכלית של הטרנדים החזקים אותם רקחו במרתפי החברה, כאשר השנה מחדשת החברה ופותחת בפעם הראשונה את אפשרות המצאת הטרנדים והממים גם לקהל הרחב!!!
 
תגובות
אין תגובות למאמר