כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכה חייתית במוזיאון ארץ ישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
31.03.2014
/ 11:59

בתחילת החודש הבא (9/5) תיפתח במוזיאון ארץ ישראל שבתל אביב תערוכת "טבע עולמי, טבע מקומי", תערוכת צילום חיות בטבע. התערוכה כוללת תערוכה בינלאומית ותערוכה ישראלית, המוצגות זו לצד זו. זו השנה השניה בה תוצג בישראל התערוכה הבינלאומית היוקרתית, פרי שיתוף של המוזיאון להיסטוריה של הטבע בלונדון ורשת BBC, שזו לה שנתה ה- 49. בישראל מוצגת תערוכה זו לצד "תמונת טבע 2#", תערוכה של צילומי חיות בטבע בישראל, המתקיימת ביוזמת מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב. עם האוצרת מורן שוב.

במסגרת תערוכת צילום הטבע הבינלאומית השנה (WPY 2013), יוצגו מאה תצלומים זוכים שנבחרו על ידי צוות שופטים שבראשו עמד הצלם הבכיר ג’ים ברנדנבורג. למעלה מ- 43,000 צילומים שהוגשו על ידי צלמי טבע מרחבי העולם השתתפו בתחרות. התערוכה, שנודדת ברחבי העולם במשך שנה, היא יוזמה של המוזיאון להיסטוריה של הטבע בלונדון ו- BBC worldwide, המתקיימת זו הפעם ה- 49. זוהי אחת התערוכות המצליחות במוזיאון, המהווה מוקד משיכה גדול.

WPY_Hannes Lochner
(צילום: האנס לוכנר)

לצדה של תערוכה זו תתקיים תערוכת צילום הטבע המקומית - תמונת טבע 2#, המוצגת במוזיאון זו השנה השנייה, בשיתוף מערכת "עדות מקומית". התצלומים נבחרו מבין אלפי צילומים שהוגשו לתחרות, על ידי צוות השיפוט שכלל את אמיר איילון, ארז ארליכמן, יוסי אשבול, עמיר בלבן, שי גינות, אדי גרלד, מזי מגנאג'י – מוסקוביץ, דורון ניסים, גיורא שלמי ואוצרת התערוכה, מורן שוב. לצד התצלומים יוצגו גם סרטי וידאו. מבין כל התצלומים נבחרת מדי שנה תמונת השנה. 
 
דובי קלעי
(צילום: דובי קלעי)
 
התערוכה המקומית מתקיימת בשיתוף רשות הטבע והגנים והאגודה הישראלית לצילום טבע. במסגרת שיתוף הפעולה עם רשות הטבע והגנים, תוקדש קטגוריית "ממלכת הטבע" לציון שנת היובל לרשות. בכל שבת יתקיימו הדרכות מיוחדות בתערוכה על ידי מדריכי הרשות, ללא תשלום נוסף.
 
התערוכה תינעל ב- 25 באוגוסט 2014
 
מוטי מילורד
(צילום: מוטי מילורד)
 
תגובות
אין תגובות למאמר