כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: חדשות 'מפיק' /
30.03.2014
/ 12:29

אירוע השבוע לפניכם. פתחו יומנים.

תערוכת 'חזון האוויר'

התערוכה תעסוק בתולדות התעופה האזרחית בארץ-ישראל בשנים שקדמו להקמת המדינה, לציון מאה שנים לנחיתת המטוס הראשון בארץ-ישראל. יוצגו בה תצלומים ותצלומי אוויר, כרזות, קטעי עיתונות, ספרות ילדים, דגמי מטוסים, גלויות דואר ומעטפות, כמו גם שחזור דגם בגודל מקורי של מטוסו של ז'יל ודרין שנחת בתל אביב בשנת 1913.
 
מקום הארוע: מוזיאון ארץ ישראל, תל אביב
 
תאריך: 10/10/2013 - 30/03/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ארץ ישראל, רחל בונפיל
 
 
 
שנים ארוכות עשה האוצר בן ציון חיל בתעשיית אבני החן בישראל ובאותה עת בנה אוסף ייחודי של מינרלים ואבני חן נדירים ויקרי ערך מכל קצוות העולם. עם הזמן החליט שיש למצוא מקום לאוסף נדיר זה וכך נבחר מוזיאון היהלומים להיות מקום התצוגה.
 
אוסף הראל מציע למבקרים מבט יוצא דופן על כ- 200 פריטים שנאספו מעשרות ארצות שונות. ייחודו של האוסף הוא במגוון הרחב של אבני החן המוצגות בו ובגבישים הנדירים בצורתם הטבעית לצד אבני החן המלוטשות.
 
מקום הארוע: מוזיאון היהלומים ע"ש הארי אופנהיימר
 
תאריך: 30/01/2014 - 30/03/2014
 
שם המארגן: מוזיאון היהלומים ע"ש הארי אופנהיימר
 
 
תערוכת פנים אל פנים: המסכות העתיקות בעולם
 
התערוכה מסכמת כמעט עשור של מחקר, מכנסת קבוצה נדירה של 12 מסכות יוצאת דופן מהתקופה הנאוליתית, שכולן התגלו באזור אחד בארץ ישראל – בהרי יהודה ובמדבר יהודה - וחלקן התפזרו ברחבי בעולם. מדובר בקבוצה נדירה של מסכות אבן בנות 9,000 שנים.
 
מקום הארוע: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
תאריך: 11/03/2014 - 13/09/2014
 
שם המארגן: מוזיאון ישראל, ירושלים
 
 
 
'ימבקרח' מציע לילדים ולכלל המשפחה בילויי חווייתי, הכולל החלקה על הקרח על גבי משטח ענק בקומפלקס המשתרע על פני שטח של 600 מ"ר של קרח. האירוע שיתקיים השנה מחליף את פסטיבל הקרח שהתקיים בירושלים בשנתיים האחרונות. מתחם ההחלקה על הקרח ימוקם במתחם התחנה בירושלים, בדומה לפסטיבל של השנים הקודמות, אך במתכונת וקונספט שונים.
 
מקום הארוע: מתחם התחנה הראשונה, ירושלים
 
תאריך: 03/03/2014 - 22/04/2014
 
שם המארגן: עיריית ירושלים, חברת אריאל
 
טלפון: *6226
 
 
 
בששת ימי הפסטיבל, שהפך עם השנים למותג של שפע אמנותי ואיכות, יצטרפו אורחים מגרמניה, מפורטוגל, מבריטניה וספרד למוזיקאים ישראלים בעלי שם, למפגש מרתק בין סגנונות, תקופות וסוגות אמנויות שונות ומגוונות.
 
בין המופיעים בפסטיבל - אילנה אליה, אנסמבל מודליוס עם אתי בן זקן, אנסמבל לה ריטירטה, מריה אאוחניה בויקס, תמר לאלו, תזמורת האקדמיה של קלן בניצוחו של מייקל אלכסנדר ווילנס, נגן הצ'מבלו אבינועם שלו והזמרת קלייר מגנגי, עמנואל הלפרין ועוד.
 
מקום הארוע: מוזיאון תל אביב לאמנות
 
תאריך: 31/03/2014 - 05/04/2014
 
שם המארגן: אנט סלין, אביגיל ארנהיים
 
טלפון: 03-6201185
 
 
 
הפסטיבל מאפשר הצצה אל המסורות המוסיקליות הקיימות בעיר העתיקה ומהווה עוגן נוסף בחיי הלילה התרבותיים והתיירותיים בירושלים. המבקרים בפסטיבל יוכלו ליהנות ממקבץ נדיר של להקות והרכבים מוסיקליים אותנטיים. 
 
מקום הארוע: רחבי העיר העתיקה, ירושלים
 
תאריך: 31/03/2014 - 03/04/2014
 
שם המארגן: חברת אריאל
 
 
 
אירוע ההתרמה השנתי לעמותת Make a Wish. האירוע יתקיים בהנחיית צביקה הדר ובהשתתפות שלישית "מה קשור", ציפי שביט, ניקי גולדשטיין והפתעות נוספות, כאשר כל ההכנסות מהאירוע קודש לילדי Make-A-Wish-Israel.
 
מקום הארוע: היכל התרבות, תל אביב
 
תאריך: 31/03/2014
 
שם המארגן: עמותת Make a Wish
 
 
 
יום העיון יכלול מבחר הרצאות מעניינות בנושא קיום תערוכות בחו"ל, שינסו לתת למשתתפי האירוע כלים להשתתפות ולהפקת תערוכות מעבר לים. בין המשתתפים באירוע- רונן כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות, UPS; אורית יגר, סטודיו יגר; יצחק שלו, מנכ"ל משותף, ITEX שירותי תערוכות; מיכל כהן הרפניסט, מנכ"ל Eurovat; שפרה גרימברג, מנהלת מחלקת תערוכות ופרויקטים מיוחדים, UPS; נדב איל, עורך חדשות החוץ של חדשות ערוץ 10, ועוד.
 
מקום הארוע: משרדי UPS, מתחם שדה התעופה בן גוריון
 
תאריך: 01/04/2014
 
שעת התחלה: 09:00
 
שם המארגן: UPS ו- ITEX
 
 
 
זו הפעם הראשונה שישראל נבחרה לארח את המפגש הבינלאומי. בארגון חברות 125 מדינות, כולל ישראל, ובפעילויות השונות ברחבי העולם לוקחים חלק מעל ל-10 מיליון תלמידים בשנה.
 
למפגש בחיפה יגיעו מעל 30 משלחות בני נוער מחו"ל, המורכבות מהקבוצות שזכו במקומות הראשונים בתחרויות הארציות בפרוייקט "יזמים צעירים-עושים עסקים". במסגרת הפרוייקט, מקימים התלמידים "מיני-חברה" עסקית שבסופה הם יוצאים לשוק עם מוצר או שירות אמיתי ופועל.
 
מקום הארוע: מרכז הקונגרסים, חיפה
 
תאריך: 03/04/2014
 
שם המארגן: יזמים צעירים-עושים עסקים
 
 
 
הסדנה נערכת במסגרת תערוכת "למה התחפשה הבובה" המוצגת בגלריה האקולוגית לצילום באוטובוס. היא תונחה על ידי מיקי אינהורן- נלקנבאום. אומנית רב תחומית ויוצרת התערוכה.
 
מקום הארוע: משתלת הסוכה, כפר אז"ר
 
תאריך: 05/04/2014
 
שם המארגן: משתלת הסוכה
 
 
 
לכבוד חג האביב, בגן המדע ע"ש קלור הכינו משחקי מחשבה ומספרים שמאתגרים קטנים כגדולים.
 
מדריכי גן המדע יסבירו למבקרים כיצד ספרו המצרים והרומאים, ובמה שונה הספירה שלהם מזו הנהוגה כיום. על הדשא, יסבירו איך אפשר לבנות פירמידה לגובה, ומה הן הספרות שצריך להכיר כדי לבנות מגדלים רבי קומות. זאת לצד פעילויות נוספות.
 
מקום הארוע: גן המדע ע"ש קלור
 
תאריך: 05/04/2014 - 26/04/2014
 
שם המארגן: גן המדע ע"ש קלור
תגובות
אין תגובות למאמר