כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הפרינג' כובש את ירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.03.2014
/ 9:26

החל מיום שישי הבא (4/4) בחודשי אפריל-מאי, בכל יום שישי בשעות הצהריים, יארח מרכז ז'ראר בכר בירושלים את אמני הפרינג' הירושלמיים ומכל רחבי הארץ, אשר יציגו את יצירותיהם מתחומי הבמה.

סצנת הפרינג', הנמצאת מעצם הגדרתה באזורי השוליים של התרבות, חוקרת מאז ומעולם את הגבולות האמנותיים של תחום היצירה, דבר המאפשר לתחום זה להגיע להישגים אמנותיים מרתקים. למרות זאת, ואולי בשל מיקומה בשוליים, יוצרי הסצנה מתקשים בדרך כלל למצוא בית איכותי בירושלים להציג בו את עבודותיהם.הסדרה ליין פרינג' תהווה הסנונית הראשונה אשר תחשוף את סצנת הפרינג' לקהל הירושלמי, זאת במטרה לגרום לשינוי משמעותי בתרבות העירונית.

בשישי הבא, יירו את יריית הפתיחה שני מופעים-
 
מופע פנים + חבלי לידה מאת שלי פלדמן- מופע המתרחש על קו התפר שבין האומנותי לקהילתי. ערב זיכרון מומצא, המחפש לחדד את נקודות ההשקה והמפגש הריגשי של המופיעה עם הצופים בה, כמו גם לבחון את השותפות של המופיעה והצופים בטקס בו הם שניהם לוקחים חלק.
 
אני רואה אותם מתקרבים מאת מירב דגן- יצירת מחול מקאברית, הנעה על הגבול הדק שבין אמת לבדיה ועוסקת בפולחן ההנצחה הישראלי. העבודה מתכתבת עם הביוגרפיה האישית של היוצרת ומשפחתה, מתוך התבוננות פנימית וחיצונית על טקסי השכול הישראלי.
 
אני רואה אותם מתקרבים
(צילום: גדי דגון)
 
תגובות
אין תגובות למאמר