כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

FINNEGAN ו- HUBANANA בסמינר מיוחד לחברות סטארט-אפ

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.03.2014
/ 11:28

בעידן בו מנוע הצמיחה הכלכלי של מדינת ישראל מתמקד בסטארט-אפ ובישראל מעל 3,500 חברות סטארט-אפ, לא משנה האם הסטארט- אפ שלך עוסק בפיתוח מכשירי אלקטרוניקה, ציוד רפואי, ציוד לעיבוד תעשייתי, טכנולוגיה אלחוטית, או תוכנה מסורתית, סביר להניח שערך החברה שלך יהיה נגזרת של היקף ועוצמת הפטנטים שלך לעומת המתחרים ולעניין המשקיעים.

חברת "FINNEGAN"- מהמובילות בעולם בתחום הקניין הרוחני ופרויקט HUBANANA המהווה חממה לטיפוח חברות הסטארט-אפ ברעננה ובשרון, יקיימו ביום שלישי הקרוב (25/3) בבית מתחם HUBANANA ברעננה את הסמינר "המדריך המקצועי לפטנטים בחברות סטארט-אפ".

הסמינר, שיונחה עי" עו"ד דארן ג'ירון, יציע למנהלי חברות סטארט-אפ, ליזמים ומפתחים ולאנשי הקניין הרוחני המתעניינים בתחום ה- IP נקודת הסתכלות שונה ומרתקת על עולם הפטנטים בארצות הברית.

הסמינר יתמקד במתן הכלים המדויקים להבנת תחום הפטנטים בחברות הסטארט-אפ. בין הנושאים שיוצגו - אסטרטגיות פטנטים שיכולות לעזור לחברה חדשה או קטנה להחליט כיצד להשקיע בתבונה את משאביה בחיפוש הגנה על קניין רוחני; מדוע וכיצד ערך של חברה תלוי בהיקף ובעוצמת הפטנטים; איך להבין את תביעות הפטנטים ולהשתמש בהם לטובתך; איך להחליט על מה כדאי להוציא פטנט, ומה הצורות האחרות של הגנה על קניין רוחני שניתן להשיג ללא הוצאות מיותרות; כיצד ליצר פטנטים שגם יעמדו בחוזקה מול אתגרי בית המשפט וגם יתפסו את העין של משקיעים ומתחרים.
תגובות
אין תגובות למאמר