כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

וילה סוקה מציגים- הפקת אירועים עסקים

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.03.2014
/ 15:24

כמו בכל שנה, כאשר מתקרבות תקופות החגים, מגיעים עמן גם אירועי החברה השונים. אירועים אלה, מעצם טבעם, סובלים משתי נטיות, היכולות להיראות לצופים מהצד הבלתי מנוסים כמנוגדות זו לזו, אך המקור של שתיהן מגיע מאותו מקום, ושתיהן מהוות צורות שונות של התמודדות עם אותה בעיה ישנה נושנה.

מאחר ואורחיהם של אירועי החברה, העובדים השונים, לקוחות החברה וספקים שירותים העובדים באופן עמה קבוע, מגיעים בדרך כלל מרקעים שונים, ופעמים רבות אינם מתחברים מחוץ לשעות העבודה, רבים ממשתתפי אירועים אלה חשים במבוכת מה כאשר הם מגיעים לאירוע. כמובן, ישנם אלה שירגישו כדג במים בכל מקום בעולם, אך רוב רובם של האנשים נסגרים כאשר הם עומדים בסיטואציות לא מוכרות. מסיבה זו, חלק גדול מאירוע החברה מתחילים בצורה מעט מנומנמת, אשר אם אינה מטופלת, יכולה לגרור את האירוע לאבדון בעודו באבו.

על מנת להתמודד עם בעיה זו, מפיקים רבים לוקחים על עצמם "להעיר" את האירוע בדרכים מכאניות שונות- הפעלה של המשתתפים, בר אקטיבי, פירוטכניקה ועוד, כולן אטרקציות לגיטימיות לאירוע, אך לעתים, המפיקים מנסים יותר מדי, וכאן בא שכרם בהפסדם, כאשר התחושה המורגשת מצדו של הקהל היא רעש יתר, כזה שיכול לייצר אנטגוניזם ורתיעה.
 
בניגוד לדעה הרווחת, ההבדל המשמעותי ביותר בין הפקת אירוע פרטי והפקת אירוע עסקי, הוא בכך שבעת הפקת אירוע פרטי אין צורך
לייצר באופן מלאכותי אווירה אינטימית ונעימה, מאחר ורוב משתתפי האירוע מכירים זה את זה בחייהם הפרטיים, וחלק ניכר מהם אף קרובים זה לזה בקשרי משפחה או חברות. אירועים עסקיים, לעומת זאת, דורשים ממארגניהם לייצר אוירה מיוחדת, אשר תשבור אל הקרח ותשחרר את המשתתפים מהריחוק שהם נוטים לחוש כאשר הם מגיעים לאירוע בו הם לא באמת מכירים את המשתתפים השונים בסיטואציות שאינן קשורות לעסקים בצורה כזו או אחרת.
 
אחת ההתמחויות הגדולות של גן האירועים וילה סוקה, הממוקם באזור השרון, הנה בהפקת אירועים קטנים עד בינוניים מסוג זה, אירועים הסוג בו צריך לשים לב לכל פרט ולו הכי קטן, על מנת שבסופו של דבר האירוע אותו אתם מפיקים יהיה מושלם מכל הבחינות האפשריות. באירועים אלה, מקפידים אנשי גן האירועים על יצירת האווירה המתאימה, אשר תצליח לגרום לאינטימיות וחמימות בין האורחים השונים, וכך לפתוח פתח לאירוע מהנה ומשחרר מצדם של כלל האורחים, וכל זאת בצורה אלגנטית ונעימה, המורגשת מצדם של האורחים.
 
אירועי חברה בוילה סוקה
 
בין היתר, מציע גן האירועים להפיק עבורכם את מגוון האירועים השונים לחברה, כגון הרמת כוסית לשנה החדשה, אירוע לציון מאורע חשוב בחברה, מסיבות קוקטייל, אירועים עסקיים, ערבי הוקרה לעובד פורש, אירועי קידום מכירות, כנסים מקצועיים, ימי עיון לעובדים וכדומה. בעת הפקת אירועים אלה, מובטח לכם כי אנשי המתחם יעשו הכל על מנת שהאירוע שלכם יתקיים בסופו של דבר על הצד הטוב ביותר, וישאירו את האורחים שלכם נדהמים.
 
מלבד כל השירותים המוצעים לכם בוילה סוקה, בגן האירועים תוכלו לקבל תפריט איכותי במיוחד, של שפים בעלי ניסיון רב במסעדות בעלות שם ברחבי העולם, אשר יבטיחו כי אורחי האירוע שלכם יקבלו אירוח שהם לא ישכחו בקלות, אירוע שייזכר לתקופה ארוכה ויקשר את העסק שלכם עם הזיכרון המתוק אותו הם יישאו בליבם.
 
והכי חשוב, שיהיה לכם אירוע מוצלח!
 
יכול לעניין אותך גם:
 
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר