כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס "רווחה. עושים יח"צ"

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.03.2014
/ 10:21

חברת אלדן הפקות תפיק בחודש אפריל את פורום מנהלי/ות פרט ורווחה, המנוהל על ידי ליאת צימרינג, מנהלת פרט ורווחה בחברת IBM ישראל.

בפורום שותפות כ-100 מנהלי/ות פרט ורווחה מהחברות הגדולות והמובילות במשק בהן – שטראוס, טבע, אל-על, בנק לאומי, חברת נס, HP, מיקרוסופט, EBAY, איקאה, תנובה ועוד חברות רבות.

לפורום יוזמנו להצטרף מנהלות רווחה נוספות ותתאפשר השתתפות של 200 מנהלות בסך הכל. בניגוד לפורומים בשנים עברו, לראשונה לא יהיה בפורום יריד ספקים והוא ינוהל ע"י 'אלדן הפקות' כיום חוויה והעשרה, כל אחד מהספקים ישלב את העשייה הייחודית לו באופן שהשותפות בפורום יוכלו לחוותו.
 
במסגרת הפקת האירוע, תבצע עבור הפורום חברת הבת של אלדן הפקות- "הכהנים קריאייטיב", מיתוג וניהול מהלך של בחירת שם לפורום הוותיק, זאת על ידי המשתתפות בו.
 
הכנס יתקיים תחת הכותרת – "רווחה. עושים יח"צ" –  וימחיש את כל הדרכים המיוחדות לקיים רווחה הממתגת את הארגון כמקום טוב לעבוד בו. היום ינוהל במתכונת של "סימני דרך " – החל מהטיזר הראשון, המשך באתר הרישום ובפעילות בוקר ייחודית ביום הכנס.
 
בכנס ישתתפו ספקים מובילים, בהם- מרכז סוזן דלל, מתחם התחנה, צביקה הדר, מבית טדי הפקות, במופע בידור חדש, יועץ התקשורת ואיש היח"צ זאביק דרור, מופע המחול החדשני של נדב זלנר, ארוחת בוקר מבית "לחמים" עם השף אורי שפט, קייטרינג בראנץ' בהובלת שף פול אסנהיים בארוחת הצהריים, עיצוב- שי מלול, ריהוט של אביבה אירועים ומזרקות של "מזרקה בקופסא" שישתלבו במתחם של סוזן דלל. את ההגברה והתאורה תתפעל חברת D-SOUND, וגופי התאורה הייחודיים שיהיו  בכנס יסופקו על ידי חברת SWIS.
 
למנהלות הרווחה יחכו במהלך היום הפתעות רבות מעניינות, מתוכן מחברת המשביר לצרכן, חברת D-KIT, סיגמא טאלנט, BuyMe- שוברי מתנה דיגיטליים ועוד הפתעות.
תגובות
אין תגובות למאמר