כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הציונות החדשה - הפקת אירועים עם מחויבות חברתית

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.02.2014
/ 13:37
בינואר האחרון נחנך בפארק ירוחם מתחם אירועים חדש. המתחם, 'ירוחאן' שמו, נועד לאירוח אירועי תרבות מקומיים ואזוריים לצד אירועי חברות, והוקם מתוך הבנה שעל ידי עידוד חברות שונות לקיים את האירועים שלהן בירוחם, ניתן לחזק את הקשר שלהן לירוחם ולנגב ובכך לעודד את התעסוקה באזור.
 
מתחם האירועים החדש משתרע על פני 2,000 מטרים וכולל אוהל אירועים ענק, אשר פונה ללב פארק ירוחם, לאגם ולמדשאות ול- 30 עצי זית צעירים שניטעו באזור. המתחם, אשר כולל משטח בטון מוחלק, חיבורים לחשמל ומבנה שירותים ברמה גבוהה, יכול לארח אירועים של מאות משתתפים באופן נוח ומכובד.
 
בצורה כזו, מוצע לחברות השונות לקיים את אירועי החברה שלהן ברמה הגבוהה לה הורגלו, זאת לצד מסר של מודעות למחויבות חברתית ותרומה לקהילה ולעיירה אשר נמצאת בשנים האחרונות בתנופה אדירה.
 
האוהל והתשתיות של המתחם, בעלות של למעלה מ-2 מיליון שקלים, נתרמו כולם על ידי חברת Conduit, וכל עובדי החברה. החיבור בין העיירה וחברת הייטק הישראלית התחיל בעקבות אירוע החברה שקיימה החברה בשנה שעברה בירוחם. לאחר אירוע זה, הקשרים בין השתיים התהדקו, ושיתוף פעולה בין ראש מועצת ירוחם, מיכאל ביטון, ומנכ"ל 'קונדואיט', רונן שילה, הוביל לשיפוצו ופיתוחו של פארק ירוחם על ידי החברה ובהמשך, להקמת מתחם האירועים, שנחנך באירוע השנתי של קונדואיט.
ירוחאן
רונן שילה: "קיום אירועים בירוחאן יאפשר להזכיר לעובדי החברה או לשותפים העסקיים שצריך להסתכל מעבר לאופק הצר של רווחת בעלי המניות, אל העם בו אנו חיים, אל המרקם החברתי בו אנו פועלים, לגלות אחריות חברתית ולחוש גאווה בעובדה שהדרמנו עד ירוחם ושנותיר אחרינו תקווה והזדמנות לאזור, ובכך גם לחברה הישראלית כולה".
 
מיכאל ביטון: "קונדואיט יצרה הזדמנות ייחודית לתמיכה בירוחם- העמדת תשתיות לחברות עסקיות מובילות בישראל לקיים בירוחם אירוע המשלב טבע ופינוקים עם השקעה ותרומה, במסלול של עסקים וקהילה. מעשה של עשרות אלפי אנשים שנוהרים לירוחם נחשפים לנופים, ליופי, לייחודיות ומטביעים חותם בקהילה היא הציונות החדשה היא הערובה לחברה שיש בה ערבות הדדית ושותפות גורל. אני מאמין שחברות רבות ילכו בעקבות קונדואיט".
ירוחאן
האירועים בירוחאן יכולים לכלול מגוון תכנים, ביניהם פעילות המרוכזת בפארק ומשלבת רכיבה על אופניים, סיור על סגווי, סנפלינג ובנג'י ממנוף גבוה, אומגה ועוד שלל פעילויות אתגריות ועד לסדנאות העשרה, הפעלת מתחמי טיפולים אלטרנטיביים, קיום מופעים מוזיקליים באוהל וחוויות קולינאריות, כל זאת לצד שילוב של הטבע המקיף את האיזור ופעילויות מגוונות בעיירה ומפגשים עם תושבי ירוחם.
 
המתחם עצמו מנוהל ע"י החברה הכלכלית בירוחם וכל ההכנסות מהאירועים יועברו למועצה ולמען פיתוח העיירה. 
ירוחאן
(צילום: תומר פולטין)
 
במקביל לעשייה החברתית של קונדואיט, החברה תומכת בהקמת עמותה – "קהילת ההיי טק למען החברה" בניהולה של נורית גרי, שתאחד חברות היי טק לעשייה חברתית, תמיכה בירוחאן וקידום פרויקטים נוספים בנגב ובכלל.
 
למידע נוסף אודות ירוחאן וקבלת פרטים על קיום אירועים בירוחם ניתן לפנות אל נורית גרי, מנהלת 'עמותת חברות האינטרנט למען הקהילה', באימייל: gery.nurit@gmail.com
 
מיכאל ביטון ונורית גרי יציגו במסגרת ועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי את החזון של "הציונות החדשה", כפי שהוא מגולם בפרויקט ירוחאן.
 
ועידת Mefik מופקת על ידי חברת Catch D I
תגובות
אין תגובות למאמר