כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אמנות ישראלית למלחמה באיידס

מאת: חדשות 'מפיק' /
19.02.2014
/ 10:20

בעוד יומיים, יום שישי ה- 21/2, יארח בניין ההנהלה של בנק הפועלים בתל אביב את תערוכת אמנות ישראלית 2014 של הוועד למלחמה באיידס. שהפכה בשנים האחרונות למסורת. הצגת התערוכה בבניין ההנהלה המרכזית של הבנק היא חלק משיתוף פעולה של הבנק במטרה לסייע ולצמצם את תופעת האיידס ולהקל על סבלם של הנשאים והחולים ולפעול למען חברה תומכת ומקבלת עבורם.  מדי שנה מזמין הבנק את הציבור הרחב להצטרף אל מאות האמנים אשר תרמו מפרי יצירתם, לבוא וליהנות מתערוכה איכותית, למען מטרה חשובה.

לתערוכה זו נרתמו למעלה מ-600 מאמני ישראל המובילים, ביחד עם אמנים חדשים ומבטיחים. אמנים אלו, תורמים את פרי יצירתם למען פעילות חשובה זו. רבים מן האמנים תורמים מדי שנה כדרך קבע את יצירותיהם הטובות ביותר. לצד עבודות אלו יציגו בוגרי המחלקה לטקסטיל ולתקשורת חזותית של שנקר- עיצוב, אמנות והנדסה, וכן סטודנטים, בוגרים ומורים מבית הספר הגבוה לאמנות בצלאל. בנוסף, יוצגו עבודות של  דיירי כפר עידוד.

יגאל תומרקין - אמנות ישראלית 2014
עבודה של יגאל תומרקין

ההכנסות מהמכירות, הינן תרומה לוועד למלחמה באיידס בישראל, והאמנים מקבלים סכום של  17% ומעלה מהמכירה.
 
בין האמנים המציגים בתערוכה- יגאל תומרקין, קרן שפילשר, לאה ניקל ז"ל, מירי דוידוביץ, אילנה גור, עליזה אולמרט, אלי אילן ז"ל, סעיד אבו שקרה, מנשה קדישמן, זיו קורן, רות שלוס, רזיה גרשון, עופר ללוש, ארצי יעל, בלס ברנס אביבית, מיכל היימן, ניצן המרמן, רון קדמי, עמית כבסה, אוראני עדי, עידו שמי, ניסים בן אדרת ורבים אחרים.
 
התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במוצאי שבת ה- 22/2.
 
יגאל יששכרוב אמנות ישראלית 2014
עבודה של יגאל יששכרוב
 
ביום פתיחתה של התערוכה יעלה אתר אינטרנט מיוחד בו תיערך מכירת היצירות גם לאחר ה-22/2.
תגובות
אין תגובות למאמר