כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל המרקחה חוזר לשנקר

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.02.2014
/ 13:11

מכללת שנקר תקיים במהלך השבוע הבא, בין התאריכים 23-26 בפברואר, פסטיבל מיוחד - המשותף לפקולטות להנדסה ולעיצוב - במהלכו למעלה מ-600 סטודנטים ישתתפו בעשרות סדנאות בינתחומיות שיונחו על ידי צוותים משותפים של אנשי מקצוע בכירים מתחומי העיצוב וההנדסה. זוהי השנה השנייה בה מתקיים המיזם המצליח, כאשר השנה יושק שיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ עם הפרויקט החברתי הבינלאומי FixPerts!, שנועד לתקן בעיות יומיומיות בחייהם של אנשים באמצעות עיצוב פורץ דרך.

ב"פסטיבל המרקחה ה-2" של שנקר ישתתפו כל הסטודנטים משנה ג' - הן מהפקולטה לעיצוב, הן מהפקולטה להנדסה - בשלל סדנאות מרתקות מתחומים שונים, המחברים בין דיסציפלינות ועולמות תוכן שונים. בין הסדנאות: עיצוב ריח, בניית אבנים יקרות מחומרים מצויים, מיחשוב לביש ושילוב חיישנים בטקסטיל, הכנת בירה ביתית וצילום "סלפי" - המדריך המלא לסטודנט, חיזוי טרנדים, הנדסת חשמל לנשים, ועוד.

במהלך השבוע יעבדו צוותי הסטודנטים והמרצים עם תושבי השכונה שסביב שנקר, כמו גם עם אוכלוסיות מיוחדות הזקוקות לסיוע נקודתי בתחומים שונים. בסיום כל "תיקון" יופק סרטון בן כ-3 דקות המתעד את הפעילות וישמש למאגר הידע הבינלאומי של המיזם. דניאל צ'רני יתארח בשנקר בין ה-17-18 לפברואר ויעביר מספר סדנאות והרצאות.
 
תגובות
אין תגובות למאמר