כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מארינה מקסימיליאן תופיע בוועידת Mefik בתחילת החודש הבא

מאת: חדשות 'מפיק' /
17.02.2014
/ 9:27
מארינה מקסימיליאן בלומין תופיע בוועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי שתתקיים בעוד שבועיים במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. כך הותר לפרסום הבוקר. הזמרת והיוצרת המוכשרת, תעניק לקהל האורחים באירוע הצצה למופע החדש והחם שלה"step into my world" המלווה את אלבום הבכורה המוערך שלה.
 
בוועידה, שתתקיים ב- 3 במרץ בהנחייתו של נדב בורנשטיין, צפויים להתקיים סדרה של דיונים שינסו להתמודד עם הנושאים הבוערים ביותר בעולם ההפקות והקד"מ של ישראל, ובתוך כך להבין איך יראה עולם זה בשנים הבאות.
 
בין הנושאים שיועלו על סדר היום בוועידה: אירועי תרבות כמנוע צמיחה עירוני, יוצאים מהמסך לעולם האמיתי, מיתוג ישראל בעולם באמצעות אירועים חווייתיים, מייצרים רעש בתקציב נמוך, מפיקים עם נשמה, ועוד.
 
מארינה מקסימיליאן בלומין
(צילום: יח"צ)
 
עוד ישתתפו בוועידה- יבין גיל-מור, יד2; איתן שוורץ, עיריית תל אביב; הילה אורן, עיר עולם ותיירות; נורית גרי, Conduitאורנה שלומוף, מנהלת שיווק ופרסום "רשת", אבי נוסבאום ועוד רבים וטובים.
 
לצד הוועידה תתקיים תערוכה מקצועית עם מיטב החברות בענף אשר תהווה פלטפורמה לחשיפה, בה יוכלו המבקרים להתרשם מהחידושים השונים והמגמות בתחום עולם האירועים.
 
ועידת Mefik תתקיים השנה לראשונה כהרחבה של תערוכת ShowReel הוותיקה. הוועידה היא זרוע האוף-ליין של אתר Mefik.co.il, שעובר שינויים ותמורות רבות מאז נרכש לאחרונה על ידי קבוצת 'שקוף דיגיטל'. הקבוצה מחזיקה גם באתר הילדים הפופולארי ligdol.co.il
 
 
ועידת Mefik מופקת על ידי חברת Catch D I
תגובות
אין תגובות למאמר