כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הקרח חוזר לירושלים

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.02.2014
/ 13:39
כאילו שהשלג שהשבית השנה את ירושלים לא הספיק לה, ירושלים מתכננת חג פורים וחופשת פסח קפואות במיוחד במתחם "ימבקרח" שיוקם במתחם התחנה המתחדש בירושלים ויתקיים בין התאריכים 3/3-22/4.14. 'ימבקרח' מציע לילדים ולכלל המשפחה בילויי חווייתי, הכולל החלקה על הקרח על גבי משטח ענק בקומפלקס המשתרע על פני שטח של 600 מ"ר של קרח. עבור הילדים הקטנים, הובאו במיוחד כלבי ים המאפשרים לילדים הקטנים לגלוש בישיבה בליווי הוריהם. הילדים הגדולים יותר יוכלו ליהנות מהחלקה עם פינגווינים מיוחדים שיקלו עליהם את ההחלקה.
 
מתחם ההחלקה הנו מעוצב ומקורה, ומערכת המיזוג המיוחדת במקום מבטיחה כי משטח ההחלקה יישאר יציב וחלק לאורך כל היום. המבקרים יזכו לקבל הדרכה מאת המדריכים המנוסים בתחום שילוו ויסייעו לחוויית הגלישה. בכניסה למתחם, יקבלו המבקרים ציוד מקצועי שיוסיף לגלישה מושלמת על הקרח. במתחם המעוצב יוכלו גם ליהנות ממוזיקה שתוסיף לאווירה. 
 
האירוע שיתקיים השנה מחליף את פסטיבל הקרח שהתקיים בירושלים בשנתיים האחרונות. מתחם ההחלקה על הקרח ימוקם במתחם התחנה בירושלים, בדומה לפסטיבל של השנים הקודמות, אך במתכונת וקונספט שונים.
 
ימבקרח 2104
(צילום: יח"צ)
 
חווית ההחלקה במתחם "ימבקרח", הפקת החברה העירונית 'אריאל', מוצעת לקהל הרחב- למשפחות, קבוצות מבתי ספר, קבוצות הוקי קרח מקצועיות ועוד. כמו כן, נמסר לנו כי ניתן לקיים במקום אירועים עסקיים ופרטיים ועוד.
 
תגובות
אין תגובות למאמר