כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המטבע הוירטואלי מגיע ל'אוזןבר'

מאת: חדשות 'מפיק' /
11.02.2014
/ 11:39
מועדון האוזןבר התל אביבי עושה היסטוריה ויקצה בכל חודש כמה עשרות של כרטיסים למכירה תמורת “ביטים”, המטבע הוירטואלי של המיוזיק מרקט - שוק החליפין של קהילת המוזיקה הישראלית. הפלטפורמה, שבעזרתה כל אחד ואחת יכולים לרכוש ולקנות פריטים ושירותים מעולם המוזיקה, הושקה בחודש האחרון וכעת עולם ההופעות הישראלי מצטרף אל היוזמה המוזיקלית-חברתית.
 
מאור כהן, עלמה זהר, שלום גד, תמר אייזנמן ונערות ריינס - כולם יופיעו במהלך החודש ב'אוזןבר' בתל-אביב ולכל אחת מההופעות האלה יוקצו מספר כרטיסים למכירה במיוזיק מרקט ורק בביטים - בהם זוכה כל משתמש/ת שמתחבר למרקט ו/או קונה או מוכר פריטים ושירותים. כל כרטיס יעמוד על מחיר של 10 ביטים.
 
מאור כהן
(צילום: לירון כהן)
 
המיוזיק מרקט היא אפליקציה חדשה של חברת “יוטאב” - רשת חברתית מוזיקלית עבור מוזיקאים בכל הרמות, בשיתוף הסטארט-אפ “אפקוין”, המתפעל מטבע וירטואלי וייחודי עבור ובשם הקהילה של אוהבי המוזיקה ומוזיקאים. מטרת המיזם היא להפוך את המסחר וההחלפות בין חברי הקהילה לפשוט ומשתלם הרבה יותר: כל אחד מחברי הקהילה חוסך כסף ברגע שהוא קונה עם ביטים, ומעצים את הקהילה עצמה. כל אחד ואחת יכולים לעלות למרקט מוצר, שירות או עסק הקשור לעולם המוזיקה. בתמורה מקבלים בעבורם “ביטים” איתם ניתן לצרוך שירותים ומוצרים אחרים במרקט. עם ההצטרפות למרקט קיבלתם 20 ביטים במתנה. העלתם פריט ראשון למרקט? קיבלתם עוד 40 ביטים.
 
נערות ריינס
(צילום: גל דרן)
 
המטבע הוירטואלי של “אפקוין” הושק לראשונה בקבוצת האימהות הגדולה בישראל, “מאמאזון” כאשר המיזם “מאמאזון מרקט” זכה להצלחה אדירה עם עשרות אלפי משתמשות ומאות עסקאות בכל יום.
 
תגובות
אין תגובות למאמר