כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פריון מתמזגים בדרך לפסגה

מאת: חדשות 'מפיק' /
06.02.2014
/ 10:24
חברת פריון קיימה החודש אירוע מיוחד לציון מיזוג החברה עם חטיבת הקליינט קונקט של חברת קונדואיט - תחת הסלוגן "Together To The Top".
 
האירוע נפתח בהזמנה של מנכ"ל פריון, ג'וזף מנדלבאום, לעובדים של שתי החברות לטפס אחריו לפסגת המצדה, בטור אנושי אחד ארוך, בליוויי הרכבי מתופפים. על הפסגה המתינו לעובדים מתחמי רביצה אל מול השקיעה, להקה והרכב נגינה אתני וצלמי פולרואיד, שהשאירו לכל אחד מזכרת ממותגת.
 
החלק המרכזי של האירוע נערך באוהל מפואר בגודל של 1200 מ"ר, שהוקם במיוחד. באוהל, שעוצב והואר בצורה אומנותית, התקיימה ארוחת ערב חגיגית, לצד מיצג בימתי על המיזוג שכלל סרט ונאום מנכ"ל והופעה של שלום חנוך שאירח את ברי סחרוף.
 
אירוע מיזוג פריון 2014
 
אירוע מיזוג פריון 2014
 
אירוע מיזוג פריון 2014
 
חברת אינוויז'ן, שהפיקה את האירוע, ליוותה את המיזוג בין החברות במטרה לבנות אסטרטגיה אשר מייצרת ערך ומשמעות לליווי האתגרים בתקופת המיזוג. המיקום, הטיפוס העוצמתי וכל יתר מרכיבי האירוע הינם חלק ממהלך רתימת העובד ממקום אמוציונאלי ומרגש, ללא צורך בגינונים המקובלים באירועים המתקיימים במקומות קונבנציונאליים. פשטות האירוע, השמירה על הסטנדרט ההפקתי והמסרים שהועברו בו בשלל צורות יצרו תוצאה שונה, כזו שתיחקק בליבם של העובדים לאורך זמן, ותסייע לארגון להצליח באתגרים החשובים שלפניו ובדרכו החדשה כחברה אחת.
 
 
המיזוג בין שתי החברות הציבוריות שנסחרות בנסד"ק צפוי להוליד את חברת האינטרנט הגדולה בישראל, ובמטרה להפוך לאחת מהגדולות בתחומה גם בעולם.
 
אירוע מיזוג פריון 2014
 
אירוע מיזוג פריון 2014
 (צילום: חן גלילי)
 
רעיון, ניהול והפקה: אינוויז'ן שיווק חוויתי
 
מנהלת לקוח: עידית לוי בלנק
 
עיצוב גרפי: מיכל לוי
 
מפיקה טכנית: רותי גולדברג
 
צילום סטילס: חן גלילי
 
צילום ווידאו: אורון הפקות
 
קייטרינג: עלי דפנה
 
אוהלים: גיא אייל
 
 
הקרנות: AVS
 
תאורה שטח: סינקופה
 
תאורת והגברת במה: סינקופה
 
עיצוב: חיה אלוני
 
ציוד ואבזור: גיא אייל

 

תגובות
אין תגובות למאמר