כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אתר 'מפיק' מחלק לכם כרטיסים לוועידת Mefik

מאת: חדשות 'מפיק' /
05.02.2014
/ 13:43

אתר 'מפיק' מחלק לכם כרטיסים חינם לוועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי שתתקיים ב-3 במרץ במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

החל מהיום ועד היום שלפני הוועידה, תפורסם בעמוד הבית של האתר שאלה יומית הנוגעת להפקת אירועים ושיווק חווייתי. את התשובות הנכונות יש לשלוח במייל בצירוף שם מלא ופרטי התקשרות. מדי יום נחלק כרטיסים לשלושת העונים נכונה הזריזים ביותר, ובכפוף לתקנון המופיע בעמוד זה.

אז, ניפגש בוועידה...
 
תקנון תחרות ועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי:
 
1. התחרות תחל ב- 5 בחודש פברואר 2014 ותסתיים ב- 2 בחודש מרץ 2014.
 
2. במסגרת התחרות, בכל יום עסקים תפורסם בעמוד הבית של אתר Mefik.co.il שאלה יומית בנושא הפקת אירועים ושיווק חווייתי.
 
3. את התשובות לשאלות היומיות יש לשלוח בדוא"ל לכתובת contest@mefik.co.il (להלן: "דוא״ל מפיק״) בצירוף שם מלא ופרטי התקשרות. תשובה שלא יצורפו לה שם מלא ופרטי ההתקשרות תיפסל ולשולח לא תהיה כל טענה בנושא נגד מפיק.
 
4. שלושת הגולשים שתשובותיהם הנכונות יתקבלו ראשונות בכתובת הדוא״ל שבסעיף 3 יזכו בכרטיס כניסה בחינם לוועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי שתתקיים ב- 3 בחודש מרץ 2014 במלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב (להלן: "הזוכים היומיים״). לא תינתן כל חשיבות למועד שליחת הדוא״ל עם התשובה אלא רק מועד קבלתו בדוא״ל מפיק. לא ניתן יהיה לערער על מועד הקבלה. מפיק לא תהיה אחראית על כל תקלה במערכת השולח או אתר מפיק אשר כתוצאה ממנה לא יתקבל מייל התשובה.
 
5. שלושת הזוכים היומיים יקבלו הודעה על זכייתם אל כתובת הדוא"ל ממנה שלחו את תשובתם. מפיק לא תהיה אחראית במקרה של תקלה בדוא״ל ממנו נשלחה התשובה אשר כתוצאה ממנה לא ניתן יהיה להודיע על הזכייה.
 
6. בנוסף, שמותיהם של שלושת הזוכים היומיים יפורסמו בצמוד לפרסומה של השאלה היומית של היום שלאחר זכייתם.
 
7. כל משתתף יכול לזכות רק פעם אחת.
תגובות
אין תגובות למאמר