כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת Mefik מחממת מנועים

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
05.02.2014
/ 9:54

ועידת Mefik להפקת אירועים ושיווק חווייתי מחממת מנועים וחושפת לראשונה את הנושאים שיעלו בה על סדר היום. הוועידה, מבית Mefik.co.il, אתר הבית של עולם הפקות האירועים, הכנסים, התערוכות, השיווק החווייתי והקד"מ בישראל, תתקיים ב- 3 בחודש מרץ במרכז הכנסים של מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב ותפגיש את בכירי ענף ההפקה, מנהלות הרווחה, משאבי אנוש, שיווק, ורכש וכן אנשי התוכן לאירועים, וכלל אנשי התעשייה, לסדרה של דיונים שינסו להתמודד עם הנושאים הבוערים ביותר בעולם ההפקות והקד"מ של ישראל, ובתוך כך להבין איך יראה עולם זה בשנים הבאות.

את הוועידה ינחה מגיש הטלוויזיה והעיתונאי נדב בורנשטיין, מגיש תוכנית הראיונות "2 על 2" ותוכנית הלייט-נייט היומית "חי בלילה" בזכיינית קשת, שגם ירצה במהלכה אודות חידושים בתחום השיווק החווייתי והדיגיטלי פעילויות גרילה שזכו לחשיפה רחבה בעולם הדיגיטל ועוד. 

נדב בורנשטיין בוועידת Mefik
(צילום: יח"צ)

לצד הוועידה תתקיים תערוכה מקצועית עם מיטב החברות בענף אשר תהווה פלטפורמה לחשיפה, בה יוכלו המבקרים להתרשם מהחידושים השונים והמגמות בתחום עולם האירועים.
 
בין הנושאים שיועלו על סדר היום בוועידה: 

אירועי תרבות כמנוע צמיחה עירוני- הילה אורן, מנכ"לית 'עיר עולם ותיירות' בעיריית תל אביב, שתדבר על הדרך בה הפכו האירועים התרבותיים של הרשויות המקומיות למנוע הצמיחה של העיר וגורם משיכה לתיירות מהארץ ומהעולם, לצד קידום משמעותי למשאבים העירוניים. 
 
יוצאים מהמסך לעולם האמיתי- מנכ"ל 'יד2', יבין גיל מור, ידבר על פסטיבל Yad2 Live. השיקולים העומדים מאחוריו, כיצד השפיע על המותג הוירטואלי 'יד 2' ומה הם קווי הממשק במפגש של הצרכן עם עולם התוכן הווירטואלי והעולם האמיתי. 
 
מיתוג ישראל בעולם באמצעות אירועים חווייתיים- איתן שוורץ מעיריית תל אביב יראה כיצד אירועים בינלאומיים המתקיימים בחו"ל תורמים לתדמיתה של ישראל בעולם.
 
ועידת Mefik תתקיים השנה לראשונה כהרחבה של תערוכת ShowReel הוותיקה. הוועידה היא זרוע האוף-ליין של אתר Mefik.co.il, שעובר שינויים ותמורות רבות מאז נרכש לאחרונה על ידי קבוצת 'שקוף דיגיטל'. הקבוצה מחזיקה גם באתר הילדים הפופולארי ligdol.co.il. 
 

 

תגובות
אין תגובות למאמר