כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

המרתון של תל אביב מכוון גבוה

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
04.02.2014
/ 9:41

יריית הפתיחה לאירועי מרתון סמסונג תל אביב נשמעה היום במסיבת עיתונאים שהתקיימה אמש בבניין העירייה הוותיק של העיר. והירייה המהדהדת מכוונת גבוה לאירוע ספורטיבי גדול יותר ומוצלח יותר, בטח מזה שהתקיים בשנה שעברה.

יריית הפתיחה האמיתית של האירוע תישמע ב- 28/2, בשעה שלמעלה מ- 35,000 משתתפים צפויים לגדוש את קו הזינוק. 30,000 מהם כבר הבטיחו את השתתפותם באירוע הספורט הענק, ומארגני האירוע- עיריית תל אביב וחברת ההפקות 'כפיים', מעזים לקוות כי יחצו את סף 40,000 המשתתפים, זאת בעקבות גידול של כ- 25% במספר הנרשמים למרתון.

ביומו של המרתון יתקיימו שישה מקצים שונים- מרתון (42 ק"מ), חצי מרתון (21 ק"מ), מרוץ 10 ק"מ,  מרוץ 5 ק"מ, מרוץ אופני יד לנכים (היחיד בישראל המתקיים במסגרת שכזו), ושני מקצי מיני מרתון לילדים - 420 מטרים ו- 840 מטרים. 
 
בעקבות המלצות משרד הבריאות, ומן הסתם- בעקבות הטרגדיה שליוותה את האירוע בשנה שעברה, מועדו של המרתון הוקדם השנה, ויתקיים ביום שישי האחרון של חודש פברואר. בהתאם, נקבעו כבר המועדים למרתונים הבאים שיתקיימו בשנים הקרובות, שיתקיימו גם הם ביום שישי האחרון של פברואר. כמו כן, מקפידים השנה מארגנים להדגיש את ריבוי עמדות המים באירוע, המשקאות האיזוטונים והג'לים שנועדו לאזן את רמת המלחים בגופם של הרצים במרחקים הארוכים. 
 
מרתון תל אביב
(צילום: רונן טופלברג)
 
בשבוע שלפני המרתון (23-26/2) יתקיים המרתון EXPO המסורתי, במסגרתו יוכלו המבקרים ליהנות מארבעה ימים של חגיגות ספורטיביות ופסטיבל בתחומי הספורט, הבריאות והחיים האקטיביים. הפסטיבל יתקיים בכיכר רבין ויציע חנויות קונספט ייחודיות, מתחמי שיווק חווייתי ועוד.
 
כמו כן, במסגרת ה'מרתון EXPO' תתבצע חלוקת הערכות לרצים, הכוללות חולצת אדידס מנדפת זיעה, מספר חזה,שבב מדידה אלקטרוני חד-פעמי וחבילת מבצעים והטבות לרצים. בערבו של המרתון תתקיים מסיבת הפסטה בחסות "ברילה" שתציע לכ -1000 רצים ואורחים, ארוחת גאלה חגיגית המבוססת על תפריט עשיר בפחמימות ובפסטות לקראת המרתון.
 
בניגוד לשנים קודמות, נקודת הזינוק של המרוץ תמוקם השנה בשדרות רוקח אל מול גני התערוכה. משם ימשיכו מקצי המרתון למסלולי ריצה ברחובותיה ואתריה המרכזיים של העיר. את הרצים צפויים ללוות למעלה מ- 150 אלף תושבי תל אביב ואורחים שונים. לאורך המסלולים השונים יוקמו מתחמי עידוד ובמות מוזיקה, ומתחם אקטיב, לייף סטייל וספורט בכיכר רבין. המרתון ייחתם בהפנינג רחב היקף בחניון גני יהושע שיכלול מוזיקה, מתחמי VIP, ודוכני מכירה של אופנה וספורט.
 
תגובות
אין תגובות למאמר