כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שבוע השוקולד חוזר לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
29.01.2014
/ 14:03

בעקבות ההצלחה הגדולה של האירוע בשנה שעברה, שבוע השוקולד חוזר לישראל, ויתקיים בין התאריכים 9-16 בפברואר. במסגרת האירוע, הנחשב לחגיגה קולינארית רחבת היקף יתקיימו שורה של אירועים שוקולדיים המוקדשים כל כולם לפרי עץ הקקאו. במסגרת האירועים השונים יתקיימו מגוון פעילויות וטעימות במסעדות, בתי קפה, גלידריות וחנויות בכל רחבי הארץ, כאשר גולת הכותרת צפויה להיות פסטיבל השוקולד, אירוע הענק שיתקיים במתחם התחנה בתל-אביב בין התאריכים 13-15 בפברואר, ובו יציגו עשרות יצרנים ארטיזנליים מהטובים בתחום את מוצריהם.

מאחורי שבוע השוקולד עומדות המפיקה אושרה דייני והיזמית הבריטית יעל רוז, קיבוצניקית לשעבר המתגוררת באנגליה ב- 13 השנים האחרונות. רוז הגתה ומנהלת בשנים האחרונות את פסטיבל השוקולד הבריטי הנערך בלונדון וערים נוספות ברחבי אנגליה ואחראית על הבאת הקונספט לישראל זו השנה השנייה. "ההצלחה הרבה בשנה שעברה חיזקה את עמדתי, שהישראלים הם חובבים מושבעים של שוקולד", אומרת יעל רוז. "לכן, הגדלנו במידה ניכרת את כמות האירועים והפעילויות המתקיימים במסגרת שבוע השוקולד. מטרתי היא להעלות את המודעות לקיומה של תרבות שוקולד בארץ ולחשוף את כל אותם יצרני שוקולד ושוקולטיירים שמייצרים מוצרים מובחרים, ברמות הגבוהות ביותר בעולם". 

במסגרת שבוע השוקולד של ישראל, ייערכו בכל רחבי הארץ עשרות פעילויות שוקולד, כגון טעימות, הדגמות, סדנאות וכיתות אומן. שפים, קונדיטורים, שוקולטיירים ויצרני שוקולד מובחרים יחשפו את הקהל הרחב לעולם התוכן העשיר של השוקולד, יסבירו על תהליך הכנתו ויציגו את החידושים האחרונים בתחום.
 
תגובות
אין תגובות למאמר