כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

'ארטרא' ומשרדי הנסיעות ממריאים לעתיד

מאת: חדשות 'מפיק' /
28.01.2014
/ 9:51

ביום רביעי האחרון (22/1) אירח מרכז הכנסים AVENUE שבקריית שדה התעופה את הכנס השנתי של התאחדות משרדי הנסיעות ויועצי התיירות בישראל, שהתקיים בהפקת חברת 'ארטרא'. הכנס כלל דיונים פתוחים בנושאים הבוערים שעל סדר היום בענף התיירות, בין היתר באתגריו של תחום הנסיעות בעידן האינטרנט והסלולר, כמו גם בהתחדשות המקצועית הנדרשת בימים אלה בתחומי הנסיעות והתיירות. בנוסף, במסגרת פאנל חדשנות הוצגו חברות הזנק טכנולוגיות בתחום התיירות בישראל.

בכנס, שהתקיים כאמור בארגון ובהפקה של חברת 'ארטרא', השתתפו מאות מנהלי משרדי נסיעות ויועצי תיירות, נציגי חברות תעופה, חברות השכרת רכב, לשכות התיירות ונציגים בכירים של משרדי הממשלה. 

לצד ההרצאות השונות, שכללו הרצאות אורח של מרצים מובילים מהארץ ומהעולם, התקיימה תערוכת מציגים גדולה של חברות מהענף. כבכל שנה, גם השנה התקיימה במסגרת האירוע תערוכת הצילום "יועצי תיירות בקליק" עם תמונות פרי יצירתם של יועצי תיירות והחברים בהתאחדות.
 
כנס משדי הנסיעות ויועצי התיירות 2014
 
כמו כן, כבשנים קודמות, התקיימה אסיפה כללית של חברי ההתאחדות לבחירת חברי הועד וחברי ועדת הביקורת לשנה הקרובה. ארוחת הגאלה החגיגית שנערכה בצהרי היום התקיימה במעמד שר התיירות, ד"ר עוזי לנדאו. הכינוס הסתיים בהרצאת העשרה של ד"ר אייל דורון בנושא "אושר והצלחה במאה ה-21".
 
כנס משדי הנסיעות ויועצי התיירות 2014
 
כנס משדי הנסיעות ויועצי התיירות 2014
 
כנס משדי הנסיעות ויועצי התיירות 2014
 
כנס משדי הנסיעות ויועצי התיירות 2014
(צילום: ניר שמול)
 
ארגון והפקה: ארטרא בע"מ 
 
מיקום: AVENUE
 
צילום: ניר שמול
 
שילוט וביתני תצוגה: סוקוניק
 
דיילות: סטלה
 
רישום: איוונטאקט
 
דפוס: יורם מויאל
 
אורקולי: סימול
 
גרפיקה: לירון טל
תגובות
אין תגובות למאמר