כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מכוונים את השאון

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.01.2014
/ 14:06

'שאון חורף', סדרת אירועי תרבות ייחודית, בהפקת רשות צעירים בעיריית ירושלים, חוזרת זו השנה השלישית על מנת לצבוע בגוונים ייחודים את רחובותיה של עיר הבירה.

עשרות אירועי תרבות יתקיימו ברחבי העיר, ביניהם הופעות מוזיקה, מחול ותיאטרון רחוב, מיצגי וידאו שיוקרנו על בניינים, סדנאות שף, מיצגי חלונות ראווה, מסיבות בחללים מיוחדים, ג'אם סשן, כיתות אמן בפאבים ובמסעדות, תערוכות אמנות שאוצרות סטודנטיות מבצלאל, מרתונים של הרצאות בריאות, הרצאות של מיקי חיימוביץ ואיתי אנגל במקומות לא צפויים ועוד עשרות אירועים שיגלו לקהל את המקומות הנסתרים והקסומים של מרכז העיר ואזור עין כרם.

שאון חורף בירשולים 2014

האירועים יתקיימו בימי שני של חודש פברואר הקרוב, בכל פעם במתחם אחר בירושלים, כאשר כל אחד בנפרד וכולם ביחד מנסים לשאוב מהיסודות העכשוויים של ההוויה החברתית-תרבותית של ירושלים, אותה סצנה ייחודית שמאפיינת את העיר. משבוע לשבוע, חושפת הסדרה מתחם אחר ומעניין בירושלים ומוציאה את בלייני העיר לחוויית בילוי שונה וחדשה.
 
שאון חורף בירשולים 2014
(צילום: נדב אריאל)
 
הסדרה מורכבת מארבעה אירועים המתקיימים כל אחד במתחם שונה ברחבי העיר: מתחם בצלאל ש"ץ, מתחם הלל, מתחם עזה ושכונת עין כרם. כל מתחם מציע תמהיל בלתי פורמאלי של תרבות, מקום וחברה. המתחמים נבנו תוך רתימת כל העסקים הרלוונטיים באזור ומבוססים על יצירות אמנים מתוך ומחוץ לעיר בשילוב המאפיינים המיוחדים של המקומות. כל נקודות התוכן קרובות זו לזו והשיטוט ביניהן מייצר פסטיבל רחוב ירושלמי חורפי, חמים, עשיר ומפתיע.
 
 
תגובות
אין תגובות למאמר