כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

צפו בוידאו- רד בול חוזרים לאקסטרים

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.01.2014
/ 15:43

לאחרונה שמנו לב במדור שכבר מזמן לא שמענו על פעילויות קד"מ אקסטרימיות של רד בול. מנקודת המבט שלנו, נראה שמותג משקאות האנרגיה, שידוע מאז ומעולם בפעילויות המטורפות שלו, לקח במהלך השנה האחרונה צעד אחורה בכל מה שקשור לשיווק חווייתי.

יכול להיות שאחרי ששברו את מהירות הקול בצניחה חופשית, הרגישו אנשי המותג שם עשו את שלהם, ושמכאן אין לאן לעלות, או שאולי החליטו לנוח על זרי הדפנה. יכול להיות שאחרי שהשקיעו כל כך הרבה אנרגיה בפעילויות שכאלה בשנים האחרונות, הם הגיעו למסקנה שמגיעה להם חופשה קצרה. אולי הם ממשיכים לעשות פעילויות כל כך מטורפות שאנחנו לא מצליחים אפילו לראות אותן, וברגעים אלה ממש הם גולשים על החולות האדומים של מאדים, לרווחתו של הרובוט 'קיוריוסיטי' ואנשי נאס"א השולטים במצלמות שלו.

אנחנו מעדיפים להאמין שאנשי השיווק של רד בול החליטו לתת קצת סיכוי לאנשי קד"מ אחרים להשיג מעט מתשומת הלב הציבורית, אבל תוך כדי כך מכינים לנו הפתעה שתשאיר אותנו עם הפה פעור.
 
בינתיים, אתם מוזמנים ליהנות מהפעלול האחרון שהמותג קיים בפרו הרחוקה, הראשון מזה תקופה ארוכה. מסתבר שלפי החבר'ה ברד בול לרכב על אופניים ולקפוץ בין רמפות זה לא מספיק מעניין, כל עוד הרמפות לא מורכבות על גבן של משאיות נוסעות.
 
תגובות
אין תגובות למאמר