כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ניל יאנג בדרך לישראל

מאת: חדשות 'מפיק' /
16.01.2014
/ 12:49

ניל יאנג, מהמוזיקאים המוערכים בעולם ומי שנחשב לאחד מכותבי השירים והמופיעים הגדולים של העשורים האחרונים וכאחד מהמוזיקאים שעיצבו את הרוקנ'רול כפי שאנחנו מכירים אותו כיום, יגיע בחודש יולי הקרוב להופעה אחת בישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי עם הלהקה המיתולוגית "קרייזי הורס".

ניל יאנג בן ה- 68 מנהל מזה ארבעה עשורים את אחת מקריירות המוזיקה המפוארות בתולדות הרוקנ'רול. המוזיקאי הקנדי נחשב לאחד שממשיך להתעדכן ולהישאר רלוונטי עם השנים, וזאת תוך שמירה על הקול הייחודי שלו.

ניל יאנג
(צילום: יח"צ)
 
זו אינה הפעם הראשונה שיאנג מגיע לישראל. הפעם שעברה הייתה בשנת 1995, עת ליוו אותו חברי להקת פרל ג'ם, מהלהקות המובילות באותן שנים (וגם היום) בעולם הרוק האלטרנטיבי והגראנג'. השנה הוא יגיע להופעה עם חברי להקת הקרייזי הורס, הלהקה שליוותה אותו החל מסופן של שנות השישים.
 
 
 
מפיק המופע בארץ, שוקי וייס, מסר כי המשא ומתן עם אנשיו של ניל יאנג התנהל במשך שנים, אך נראה כי ההמתנה היתה שווה. "אני שמח לבשר על הגעתו של אחד הגדולים באמת למופע מלא בין שעתיים וחצי לשלוש שעות של רוקנרול בועט לצד הבלדות המרגשות, עם להקתו המקורית המדהימה" אמר וייס. "זה כבוד רציני והנאה אדירה עבורי ולקהל מעריציו בארץ. יש תחושה של צמא גדול לאיכות, לרוקנרול אמיתי, למופעים שנותנים לקהל תחושה שהאומן מביא את כל כולו ולטעמי ניל יאנג ימלא את הציפייה הזו ובגדול. הגעת ניל יאנג היא בבחינת חלום שהתגשם".
 
ההופעה תתקיים ב- 17/7 בפארק הירקון
 
תגובות
אין תגובות למאמר