כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כנס המקעקעים חוזר

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
13.01.2014
/ 15:33

בעקבות ההצלחה הגדולה לה זכה האירוע בשנה שעברה, כנס המקעקעים חוזר השנה במהדורה מורחבת. האירוע יתקיים בתחילת חודש פברואר הקרוב במועדון האומן 17 בתל אביב, ויכלול אטרקציות מרתקות לחובבי הז'אנר.

קעקועים, פירסינג, אמנות צילוק, מייצגי תלייה, קישוט גוף במחטים ושלל אמנויות אחרות המיועדות למי שלא מתעלף למראה של טיפת דם, כל אלה יחכו למי שיגיע לכנס המקעקעים שיתקיים ב- 8 בפברואר. כל סוגי אומנויות הביזאר על שלל גוניהם יוצגו באירוע, בו צפויים להשתתף 40 מכוני קעקועים מרחבי הארץ, שידגימו את היכולות שלהם אל מול הקהל הרחב.

כנס המקעקעים 2014

לצד כל אלה, יוכלו המבקרים להתרשם ממופעי תלייה של קבוצת Suicide Team ממיצגי PLAY PIERCING (אמנות קישוטי גוף במחטים) והופעות של הרכבי המוזיקה Zoo Harmonics, קמילה, רעש לבן, הקרקס של דולי, Matricide ועוד. את אווירת ההפנינג ישלימו ציירים, פסלים ואמנים אחרים, אשר יבצעו את יצירותיהם בזמן אמת.
 
לצד כל אלה, יוכל הקהל ליהנות מדוכני הפנינג של בגדים, תכשיטים, אקססוריז ועוד, הכל ברוח הסצנה.
 
כנס המקעקעים מתקיים השנה בחסות 'סביעור', חברת 'הכרם' – המשווקת את מותג הרום SAILOR JERRY  (על שמו של המקעקע המיתולוגי), בית הספר לברמנים וחנות האלכוהול 'זמן אמיתי'- שגם ינהלו את הבר באירוע, ומותג משקאות האנרגיה 'RED BULL' שייתן כנפיים לאותם מופיעים אמיצים שירחפו מעל הקהל.
 
תגובות
אין תגובות למאמר