כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הוכרזו הזוכים בתחרות פרסי עכבר העיר

מאת: חדשות 'מפיק' /
07.01.2014
/ 13:43

הוכרזו הזוכים בתחרות 'פרסי עכבר העיר' שהתקיימה השנה לראשונה על ידי אתר התרבות הבילוי והפנאי. בתחרות נבחרו המופעים, המסעדות, המקומות ואירועי התרבות של השנה שלפה על ידי למעלה מ- 120 אלף הצבעות.

הזוכים הגדולים של התחרות הם מסעדת הבית התאילנדי, שקיבלה את תואר המסעדה הטובה ביותר, מסעדת טאיזו שנבחרה למסעדה החדשה הטובה ביותר, ארוחת הבוקר של מסעדת אורנה ואלה שגרפה את תואר ארוחת הבוקר הטובה ביותר ובית הקפה הטוב ביותר, לפי גולשי האתר- התחתית

שני המופעים שזכו לתואר הטובים ביותר של שנת 2013, היו המופע של להקת כוורת בקטגוריית המופע הישראלי הטוב ביותר, בעוד המופע של ענקית הסול אלישה קיז נבחר למופע הטוב ביותר של אמן מחו"ל.
 
בנוסף, בקטגוריית הטלוויזיה של התחרות, בחרו גולשי האתר בצינור לילה כתכנית הישראלית הטובה ביותר ובסדרה שובר שורות כסדרת הרכש הטובה ביותר. 
 
ההצבעה לקטגוריות השונות הייתה פתוחה במשך שלושת השבועות האחרונים דרך אתר ייעודי שנפתח במיוחד לתחרות. בכל אחת מהקטגוריות יכלו הגולשים לקרוא מה הם הנימוקים שהובילו לבחירת המועמדים, הכירו את השופטים, הגיבו ושיתפו ברשתות החברתיות. 
 
בנוסף, המצביעים נכנסו להגרלה נושאת פרסים, ביניהם טיסה זוגית לרומא או ברלין מתנת "ישראייר", חופשה זוגית בארץ מתנת "ישראייר" וכרטיסים למגוון אירועי תרבות, הופעות וסרטים.
 
התחרות התקיימה בשיתוף חברת 'גרופון' שאפשרה לגולשים ליהנות מקופונים של מבחר מבתי העסק המועמדים בתחרות. 
 
צינור לילה ופרסי עכבר העיר
צינור לילה והפרס
(צילום: דין אהרוני)
 
תגובות
אין תגובות למאמר