כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת Go Mobile 2014 יוצאת לדרך

מאת: חדשות 'מפיק' /
01.01.2013
/ 10:03
שנת 2014 כבר כאן, וועידת Go Mobile השנתית מבית 'מידע כנסים' ובשילוב עם את NEXTER יוצאת לדרך. הוועידה, שתתקיים לקראת סוף החודש במרכז הכנסים והקונגרסים AVENUE שבקריית שדה התעופה, ותתמקד בשינוי המשמעותי והמהפכה הסלולרית שעובר העולם במהלך השנים האחרונות. הוועידה הנוכחית מגיעה לאחר שבשנה החולפת התבשרנו כי מספר המכשירים הסלולריים הקיימים כיום עקף את כמות האנשים בעולם, והוא עומד כיום על למעלה מ- 7 מיליארד מכשירים, כאשר הזרוע עוד נטויה.
 
ועידת Go Mobile תיערך ב- 27/1 ותנסה להתמודד עם המשמעויות השונות של המספרים האסטרונומיים הללו. האירוע יתקיים בהנחייתו של העורך הראשי של NEXTER, דרור גלוברמן, ובהשתתפותם של מנכ"ל גולן טלקום, מיכאל גולן; מנכ"ל אריקסון ישראל, אלון ברמן; מנכ"ל HOT MOBILE, אילן צחי; מנכ"ל YouPhone, אריאל שרייבר; מנכ"ל וואלה!שופס, סיגל כספי ועוד רבים וטובים.
 
הוועידה מיועדת למנהלי תחום מובייל/סלולאר, מנכ"לים וסמנכ"לים, בעלי עסקים, מפתחים, משקיעים, מנמ"רים, מהנדסי פיתוח, מנהלי פיתוח, סמנכ"לי פיתוח עסקי, ראשי אגפים בארגונים, מנהלי שיווק, מרקום ודיגיטל, מפתחי אפליקציות סטארטפיסטים וכל מי שתחום המובייל קרוב ללבו.
 
תגובות
אין תגובות למאמר