כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הוכרזו הזוכים בתחרות 'קליפ צעיר 2013'

מאת: חדשות 'מפיק' /
31.12.2013
/ 9:25

ביום חמישי האחרון (26/12) התקיים בסינמטק תל אביב ערב הגמר החגיגי של תחרות קליפ צעיר על שם אורי סונין לשנת 2013.

היוצרים הצעירים הנרגשים,שהגיעו לאירוע מכל רחבי הארץ, מילאו את אולם הסינמטק. את הערב הנחתה מגישת הטלוויזיה, אחותו של אורי ז"ל - לילך סונין. האירוע נפתח בדברים של ראש עיריית ת"א-יפו רון חולדאי ושל איש התקשורת יואב קוטנר, ראש חבר השופטים. לאחר מכן הוקרנו הקליפים העולים לגמר והוענקו פרסים כספיים לזוכים. את הפרסים העניקו אלון גרבוז, מנכ"ל הסינמטק, אלרואי בן ציון, נציג ערוץ 24 וברכה נאמן, אמו של אורי סונין ז"ל.

במקום הראשון בתחרות קליפ צעיר זכה הקליפ "סנטימנט" של היוצרים רענן פוגל, ניתאי דגן, רן רייטן ואלעד פרץ. היוצרים יצרו קליפ 'סטופ מושן' רווי אפקטים, המספר על אהבה וזוגיות. היוצרים זכו בפרס של 8,000 שקלים מתנת מילקי שטראוס ובהשאלת ציוד מצלמה מתנת ברגר מצלמה בע"מ.
 
 
במקום השני ובצל"ש צילום זכה הקליפ "81" של ניב פרידמן, נועם עופר וניצן בן זימרה מפרדס חנה לשירה של ג'ואנה ניוסום. הקליפ מספר את סיפורם של נער ונערה בבית נטוש. היוצרים זכו בפרס כספי של 5,200 שקלים.
 
 
במקום השלישי זכה  הקליפ "Celine Dion" לשירה של להקת ZVOOV in  GROOV שנוצר ע"י גור שחר ויותם חביבי. קליפ זה נוצר גם הוא בשיטת סטופ מושן ובמרכזו מככבת להקת דמויות פלסטלינה. היוצרים זכו בפרס כספי של 3,000 שקלים ובקורס פוטושופ לוידאו מתנת ג'אמפ קאט ביה"ס לעורכים.
 
 
הקליפים שעלו לגמר הועמדו לבחירת הקהל בשידור ספיישל בערוץ 24 וכן באתר MAKO.  הקליפ "רוצי שמוליק" של אביחי קאמי סעדי, רוני צידון ומתן ויסברוט זכה בקטגורית 'חביב הקהל'.
 
כל  הקליפים של התחרות עלו לאתר Flix. הקליפ שזכה למספר הכניסות וההצבעות המרבי הוא הקליפ "crazy" של צליל נתיב ודנה מורג מתיכון אשל הנשיא. Flix העניקו ליוצרי הקליפ פרס כספי בסך 1000 שקלים.
תגובות
אין תגובות למאמר