כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קוקה קולה חוגגת חג מולד שיתופי

מאת: יואב שי, חדשות 'מפיק' /
25.12.2013
/ 14:58

כידוע לכל ישראלי מצוי שגדל על סדרות טלוויזיה אמריקאיות, חג המולד הוא זמן לחברות אמת, אחווה, אהבה וסוודרים צבעוניים ומכוערים מנקרי עיניים. חברת קוקה קולה העולמית, בצעד חסר כל ציניות וניצול של תקופת החגים לטובתה האישית, החליטה לקחת את אווירת השיתופיות שהחג הזה מייצג צעד אחד קדימה.

מתוך ידיעה כי רוב האנשים בעולם יעדיפו לחלוק עם זולתם תא מעצר ובלבד שלא יחלקו מונית, לקחו על עצמם אנשי החברה להכריח את נוסעי המונית ברומא ליהנות מחג מולד שיתופי ושמח על אפם ועל חמתם.

על מנת לעשות כן, הציבו ברומא אנשי 'קוקה קולה' מונית ממותגת בצבעי החברה, שאספה נוסעים ככל מונית רגילה. יעדם של הנוסעים שנכנסו למונית הופיע ל שלט מוחד שהוצב על גגו של הרכב, על מנת שנוסעים נוספים, המעוניינים להגיע לאותו יעד יוכלו להצטרף לנסיעה. כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, הפעילות גררה כמה מפגשים חביבים.
 
 
ואם כבר אנחנו עם קוקה קולה וחג המולד, הנה פעילות חמדמדה שביצע עבורה משרד הפרסום Duval Guillaume במרכזי קניות בערים הגדולות בבלגיה. במסגרת הפעילות הפשוטה אך עם זאת מבריקה, הוצבו במרכזים אלה שלטי חוצות של המותג, שהזמינו את העוברים והשבים להשתמש בהם כניירות אריזה למתנות שקנו ליקרים להם לקראת החג.
פעילות קוקה קולה  Duval Guillaume חג מולד 2013
(צילום: ההפקה)
תגובות
אין תגובות למאמר