כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בית העיר מציג: ערב מיוחד לכבודו של אהרן אפלפלד

מאת: חדשות 'מפיק' /
25.12.2013
/ 12:32

מחר בערב (26/12) יתקיים ערב הוקרה מיוחד לכבוד הסופר אהרן אפלפלד בבית ביאליק בתל אביב עם צאת שני ספרים על יצירתו: "אמנות הסיפור של אהרן אפלפלד" של יגאל שוורץ, ו"אמנות הסימפטום" של יוחאי הופנהיימר וקציעה עלון.

באירוע ישתתפו יגאל שוורץ, יוחאי הופנהיימר וקציעה עלון, שישוחחו על יצירת אפלפלד; אהרן אפלפלד, שיקרא מיצירתו; והאמנית שחף דקל ירון, שתציג במהלך האירוע המיוחד הקרנה חגיגית של טרילוגיית עבודות וידאו בהשראת יצירותיו של אפלפלד.

את האירוע תנחה קרן קוך. 
 
במשך למעלה מ-50 שנות כתיבה, פרסם אהרן אפלפלד עד היום 41 ספרים. הוא זוכה חדשות לבקרים לאותות ופרסים ממדינות שונות, כתבים מכל העולם מבקרים בביתו, וכנסים לכבודו נערכים במקומות שונים. למשל: לפני כחודש התקיים כנס גדול בגרמניה על כתביהם של אפלפלד ופרויד – מארגני הכנס גילו שמטופלים גרמנים רבים מעלים את ספריו של אפלפלד בטיפול כדרך התמודדות עם זיכרונות הילדות (שכנים, חברי ילדות ואפילו בעלים ונשים יהודים שנעלמו). ובעוד כחודש יתקיים כנס לכבודו בפריז (סופרים צרפתים צעירים מושפעים במיוחד מהכתיבה שלו). לפני כשנתיים התקיים לכבודו כנס בסטנפורד, ומאורח יותר התקיים כנס בארץ על יצירתו.
 
תגובות
אין תגובות למאמר